Як обнулити катридж.

Практично всі виробники принтерів (і витратних матеріалів до них) намагаються робити картриджі унікальними, не підлягають заправці. Тобто мається на увазі, що кожен раз при закінченні чорнила в картриджі користувач купить новий картридж.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - картридж.
Інструкція
1
Але оригінальні витратні матеріали коштують досить недешево, тому користувачі вдаються до різних способів, щоб заправити картридж і знову друкувати на ньому. Один з найпростіших способів змусити принтер прийняти заправлений картридж - мати в наявності три однакових картриджа. Так як принтер зберігає інформацію про два останні картриджах, установка третього картриджа викликає переповнення пам'яті і витіснення першого картриджа, внаслідок чого його знову можна встановлювати в принтер як новий.
2
Скористайтеся сервісними утилітами самого принтера, які поставляються на диску разом з драйверами. В інструкції до деяких моделей принтерів вказується послідовність дій, при яких можна викликати обнуління картриджа. Так, в БФП Canon при установці заправленого картриджа достатньо півхвилини потримати кнопку скидання.
3
Знайдіть в інтернеті і завантажте програму скидання інформації про встановлені картриджах. Для цього вам потрібно знати модель принтера або модель картриджа. Такі програми досить поширені і їх легко можна знайти. Обнулите інформацію про картриджі, заклеюючи контакти на чіпі. Які саме контакти заклеювати, залежить від самого картриджа. Детальну інформацію можна знайти в інтернеті для вашої моделі картриджа. Уважно читайте кожен пункт інструкції, так як при неправильних діях можна серйозно нашкодити принтеру, а також усім його нутрощів.
4
Якщо один з картриджів вийшов з ладу, і принтер ніяк не приймає його, не варто викидати картридж. Можливо, він ще стане в нагоді для реалізації пункту 1 даної інструкції. Якщо обнулити картридж ніяким чином не виходить, значить він повністю прийшов в непридатність і легше купити новий або звернутися до спеціалізованого центру, щоб фахівці спробували самостійно обнулити дані картриджа.