Як голити пахви. Як закінчити школу на золоту медаль.

Гоління вважається найбільш простим і ефективним способом видалення волосся. Розроблені моделі станків для гоління як для чоловіків, так і для жінок дозволяють голити пахви безболісно і за лічені хвилини домагатися ідеально гладкою шкіри. Волосся вже на другий чи на третій день починають знову відростати, тому процедуру необхідно повторювати регулярно.
Вам знадобиться
  • Верстат, пінка для гоління, скраб, живильний крем.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до гоління пахв, треба прийняти душ. Гаряча вода і пар пом'якшують шкіру тіла, відкриваються пори і розм'якшуються волосся. Шкіра повинна бути чистою, щоб під час гоління в пори і волосяні фолікули не потрапила інфекція.
2
Обробити пахви спеціальним скрабом для тіла. Пілінг допомагає отшелушить омертвілі клітини і запобігає вростання волосків.
3
На пахви нанести засіб для гоління - мус, крем або пінка. Використовувати мило не рекомендується, так як воно сушить шкіру.
4
Лезо бритви, до гоління, змочити водою і легко провести по шкірі. Сильним натисканням можна пошкодити шкіру або порізатися.
5
голити волосся під пахвами рекомендується зверху вниз, у напрямку росту волосся, щоб уникнути подразнення і порізів шкіри. Щоб домогтися ідеально гладкою шкіри можна наприкінці процедури пройтися лезом в зворотному напрямку - знизу вгору.
6
В процесі гоління лезо кілька разів промивати, щоб змити волосинки.
7
Після гоління пахви зволожити живильним кремом, роздратовані ділянки обробити гидрокортизоновой кремом. Цей крем швидко знімає запалення.
8
Бритва ретельно промити водою і висушити.
Корисна порада
Не рекомендується після гоління застосовувати антиперспіранти та дезодоранти з вмістом спирту.