Як прибрати червону смугу.

Користувачі інтернет-браузерів серії Internet Explorer, можуть наштовхнутися на появу червоної смуги в нижній частині екрана. Під червоною смугою можна побачити порно-інформер, для видалення якого потрібно відправити sms-повідомлення і розпрощатися з чималою сумою мобільних грошей.
Вам знадобиться
  • Видалення рекламних банерів.
Інструкція
1
Такого роду банери створюються зловмисниками, тому відправлені в невідомість гроші зникають безслідно. Сума коштів, витрачених на відправку sms-повідомлень, становить від 200 до 1000 рублів. Кількість зароблених коштів було величезне, але це відбувається по людської дурості, тому можна обійтися і без капіталовкладень.
2
Порно-банери проникають в операційну систему різними способами: десь користувач натиснув «ліву» посилання і заніс заразу на комп'ютер, десь було відкрито лист з невідомим вмістом і т.д. Виявлено, що при появі червоної смуги, банер проникає як окремий відео-кодек, з копіюванням в системні папки.
3
Для видалення інформера з браузера Internet Explorer необхідно запустити його і натиснути верхнє меню «Сервис». У списку, виберіть пункт «Управління надбудовами», а потім «Включення і відключення надбудов».
4
У вікні перегляньте абсолютно все надбудови, тому назва підозрілих може мати цілком звичайне ім'я. Зверніть увагу на ті об'єкти, які закінчуються виразом lib.dll. Виберіть надбудову і відключіть її.
5
Така ж проблема спостерігається і у браузера Opera. Для видалення інформера необхідно натиснути верхнє меню «Інструменти» і вибрати пункт «Настройки». У вікні «Налаштуваннях» перейдіть до вкладки «Додатково». Тут необхідно вибрати вкладку «Вміст» і зайти в налаштування Javascript. Видаліть вміст поля «Папка користувальницьких файлів Javascript» та натисніть кнопку «OK».
6
Для повного видалення файлу рекомендується знайти файли, які були відключені в Internet Explorer. Для цього відкрийте системну папку і перейдіть до каталогу System 32. Виберіть файли для видалення, скориставшись лівою кнопкою миші і клавішею Ctrl, а потім натисніть клавішу Delete.