Як викласти готовий сайт. Як можна створити свій сайт спілкування.

Розробка сайта - це складний і трудомісткий процес. Щоб готовий сайт почав працювати, його потрібно викласти на сервер. Локальний комп'ютер зберігає інформацію в спеціальних базах. Способів для завантаження сайта на сервер декілька.
Інструкція
1
Отже, творчий етап роботи залишився позаду, сайт готовий і відмінно функціонує на домашньому комп'ютері. Перемістіть інформацію на сервер, наприклад безкоштовний хостинг «Narod.ru».
2
Придумайте ім'я сайта , зареєструйте його, далі переміщайтеся в «Майстерню». Тут ви побачите кілька розділів: пошта, управління і редагування, особиста інформація, гостьова книга, сторінка пошуку.
3
Вкладка «Завантаження файлів на сайт» знаходиться в розділі «Редагування та управління». Відкрийте її і виберіть файли з домашнього комп'ютера, ті, що готові до відправки. Перед завантаженням файлів перевірте, в назвах папок не повинно бути букв російського алфавіту.
4
Управляти файлами можна через вбудований HTML редактор. Редагуйте і створюйте нові в режимі онлайн. Використовуйте підказки, які з'являються автоматично при наведенні курсору миші на будь-який з розділів. Для того щоб виправити вже завантажені файли, поставте прапорець навпроти і виберіть «Редагувати».
5
Якщо файлів багато чи ви вибрали інший сервер, завантажте інформацію за допомогою FTP-клієнта, використовуйте Total Commander. Запустіть програму, знайдіть файл свого сайта перейдіть в панель управління, відкрийте пункт «Мережа/з'єднати з FTP-сервером».
6
У вікні натисніть кнопку «Додати» і запишіть назву вашого сайта в рядку «Тема». Доменне ім'я запишіть у поле «Ім'я сервера». Якщо ви оплачували хостинг, доменне ім'я вам видали на сайті компанії, що надала послуги, або прислали на email. Далі внесіть пароль у відповідне поле, а для зручності підключення до сайту в полі «Каталог» занесіть такі дані:/www/htdocs/, натискайте ОК.
7
У списку з'єднань має з'явитися назва сайта . Клацніть по ньому мишкою, відбудеться з'єднання з сервером. Ви побачите файли і каталоги, які розташовані в папках, як на локальному диску домашнього комп'ютера. Скопіюйте ваш сайт і натисніть "Відключити". Запустіть браузер, введіть адресу власного сайта , насолоджуйтеся результатами творчої праці.
Зверніть увагу
Продумайте структуру папок на сервері, зберігайте дані по типу вмісту.
Корисна порада
Увімкніть відображення розширення файлів, зберігайте їх в окремій папці на домашньому ПК і не видаляйте після завантаження на сервер.