Як розвести серебрянку. Приготування серебрянки.

Серебрянка - це алюмінієва пудра, виготовлена з первинного алюмінію методом мелкотертого розуміли. Розмел буває двох категорій, тому пудра може мати вигляд ПАП-1 і ПАП-2. Застосовується для фарбування будь-яких поверхонь на відкритому повітрі і в умовах підвищеного температурного режиму. При правильному розведенні має гарну покриває здатністю, рівно лягає і відмінно захищає будь-які поверхні від корозії.
Вам знадобиться
  • - лак;
  • - срібна пудра;
  • - синтетична оліфа;
  • - уайт-спірит;
  • - скипидар;
  • - сольвент;
  • - будівельний міксер або дриль.
Інструкція
1
Використовуйте для фарбування будь-яких поверхонь пудру ПАП-1 або ПАП-2. Будь серебрянка має невеликий тертий розмелювання і добре розводиться в лаку або синтетичної оліфі, але спосіб розведення у них різний.
2
Розводьте срібну пудру ПАП-2 будь-яким лаком в пропорції 1: 4 або 1: 3. Якщо ви берете 1 літр лаку, то можете розводити їм 250 або 350 г серебрянки. Щоб отримана фарба мала однорідну консистенцію, спочатку насипайте в ємність срібну пудру і потім поступово вливайте лак. При додаванні лаку виробляєте ретельне збивання пудри міксером або дрилем з насадкою.
3
Далі зробіть розбавлення отриманої суміші до малярської консистенції. Для цього додайте в отриманий розчин уайт-спірит, скипидар, сольвент або їх суміш і розведіть складу в пропорції 1: 1. Ви отримаєте фарбу, яку можна наносити за допомогою фарбопульта. Для нанесення валиком або пензлем розбавте отриману суміш в пропорції 1: 0,5.
4
Щоб розвести серебрянку марки ПАП-1 використовуйте лак БТ-577 в пропорції 2: 5, тобто насипайте 2 частини срібної пудри на 5 частин лаку і отриману суміш розводьте до малярської консистенції.
5
Щоб розвести серебрянку оліфою, орієнтуйтеся на зазначені пропорції. Ніколи не розводьте пудру натуральної оліфою, так як склад буде мати криють властивості гірше, ніж при використанні синтетичної оліфи.
6
При такому способі приготування серебрянки ви будете мати витрата на один шар покриття 100г на один квадратний метр. Забарвлення будь-яких поверхонь серебрянкой передбачає нанесення не менше трьох шарів. Кожен наступний шар наносите після повного просушування пофарбованого шару.
7
При використанні складу постійно, з періодичністю кожну годину виробляєте повторне перемішування серебрянки за допомогою міксера або дриля.
8
Термін придатності срібною пудри не обмежений. Термін зберігання розведеного складу не повинен перевищувати 6 місяців при плюсових температурах.