Як налаштувати браузер internet explorer.

Internet Explorer - це програма- браузер , яка дозволяє обмінюватися даними з веб-вузлами, а також служить для перегляду графічних файлів, файлів HTML та багатьох інших. Щоб IE відображав файли коректно, його необхідно правильно налаштувати.
Інструкція
1
Для виклику вікна налаштувань браузер а зайдіть в «Панель управління» і розкрийте клацанням миші піктограму «Властивості оглядача». Є й інший шлях: клацніть двічі по ярлику IE на «Робочому столі», зайдіть в меню «Сервис» і вибирайте команду «Властивості оглядача».
2
На вкладці «Загальні» в розділі «Домашня сторінка» введіть адресу веб-сайту, який буде відкриватися перші при запуску браузер а. Це може бути пошукова система, ваша особиста сторінка, електронна пошта або будь-який інший ресурс, який ви відвідуєте найчастіше. Якщо ви хочете, щоб браузер запускався з порожньої сторінки, натисніть на кнопку «Порожня». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК.
3
У розділі «Історія перегляду» міститься інформація про сайти, який ви недавно відвідували. При повторному відвідуванні цих же ресурсів браузер перевіряє, чи змінилося їх вміст. Якщо ні, для прискорення роботи IE завантажує сторінку, яка зберігається на жорсткому диску в папці «Тимчасові файли». Також на жорсткому диску містяться cookies («куки») - невеликі текстові файли-мітки, які веб-вузол залишає на комп'ютері відвідувача, щоб дізнатися його при наступному відвідуванні. Натисніть на кнопку «Видалити» і відзначте прапорцями типи файлів, від яких хочете позбутися.
4
Натисніть на «Параметри», щоб задати тривалість зберігання тимчасових файлів, розмір папки, відведеної під тимчасові файли і т.д. Натисніть на кнопку «Показати файли», щоб побачити вміст папки Temporary Internet Files.
5
Перейдіть у вкладку «Безпека», щоб налаштувати параметри безпечної роботи в мережі. Відзначте піктограму «Надійні вузли» або «Обмежені вузли», натисніть «Вузол» і в новому вікні введіть адреси веб-сторінок, які вважаєте надійними або, навпаки, небезпечними. Відзначте іконку «Інтернет» та натисніть «Інший». У вікні параметрів встановіть радиокнопки в те положення, яке вас влаштовує. Натисніть ОК для підтвердження вибору.
6
У вкладці «Конфіденційність» ви можете заблокувати спливаючі вікна. У розділі «Параметри» натисніть «Додатково», щоб заборонити або дозволити браузер у приймати куки з певних вузлів. Щоб заборонити браузер у зберігати історію ваших відвідувань веб-сайтів, відзначте прапорцем пункт «Не збирати дані ...» у розділі InPrivate.
7
У вкладці «Додатково» ви можете уточнити параметри безпеки, відзначаючи прапорцями відповідні пункти. У розділі «Мультимедіа» налаштуйте браузер для робіт з медіа-файлами. Щоб скасувати внесені вам зміни, натисніть «Скинути».
8
Перейдіть у вкладку «Зміст» і натисніть «Включити», щоб заборонити доступ до деяких інтернет-ресурсів іншим людям, які користуються вашим комп'ютером. Зазвичай такі обмеження накладаються, щоб убезпечити дітей від вмісту веб-сторінок, що може надати на них шкідливий вплив. Для створення списку заборонених веб-вузлів вам доведеться ввести пароль у вкладці «Загальні».