Як тиснути прищі.

З прищами стикався кожен хоча б раз у житті. Вони з'являються в самому непотрібному місці і в самий невідповідний час. Тиснути або не тиснути - ось в чому питання? Косметологи цього робити категорично не рекомендують через ймовірність утворення на цьому місці шраму. Якщо ви все ж вирішили видаляти прищ, то він повинен бути дозрілий, з добре видимою білою голівкою. Для видалення прища потрібно здійснити нескладну процедуру.
Інструкція
1
Вимити руки, щоб інфекція з них не потрапила в ранку.
2
Приготувати дезінфікуючий матеріал. Буде потрібно вата (ватяні диски або ватні палички) і дезінфікуючий розчин (спирт, перекис водню, хлоргексидин, спиртова настойка трав або одеколон).
3
Протерти шкіру навколо прища і сам прищ ватним диском, змоченим у спирті.
4
Натиснути на шкіру навколо прища з двох сторін пальцями по напрямку до прищі. Тиснути доти, поки не перестане виходити вміст ранки: гній, кров або сукровиця.
5
Протерти ранку новим ватним диском, змоченим у спирті. Можна навіть залишити на час маленьку спиртову примочку на ранці.
6
Вимити руки.
7
Ні в якому разі не видаляти з особи утворену на місці ранки корочку до її самостійного відсипання. Ця корочка допомагає формуватися з'єднувальним тканинам, щоб не виник рубец.Помніте, що основна проблема прищів не зовнішня, а внутрішня. Якщо вони стали вас турбувати, постарайтеся звернутися до фахівців - косметологів або лікарів-дерматологів.