Як придумати інтер'єр.

Перш ніж затіяти ремонт або грандіозну перестановку, необхідно придумати інтер'єр , який задовольнить потребу в затишку всіх мешканців. Можна, звичайно, замовити проект інтер'єр а професійним дизайнерам, але при бажанні можна і самому продумати всі дрібниці і спроектувати унікальний інтер'єр для свого житла.
Інструкція
1
Для того щоб придумати інтер'єр , складіть докладний план свого житла або кімнати. Виміряйте стіни, стеля, меблі, а також вікна та двері. Озброївшись цифрами, складіть план приміщення, для якого придумуєте інтер'єр , на міліметровому папері. Задайте масштаб. Найзручнішим вважається масштаб 1:50 або 1: 100. При масштабі 1:50 один метр буде дорівнювати 0,5 см на плані. Зовнішні стіни приміщення позначте товстої подвійною лінією, а внутрішні перегородки - більш тонкої. Вікна позначте всередині стіни обмеженим з двох сторін прямокутником, двері - косою лінією, кінець якої дивиться в ту сторону, в яку відривається двері.
2
Оберіть «точку відліку». Визначте, яку особливість кімнати ви бажаєте підкреслити. Це може бути гарний вид з вікна, висока стеля, незвичайна архітектура. Обігруючи «точку відліку», можна визначити загальний напрямок ідеї майбутнього дизайну кімнати.
3
Розмежуйте основні зони: зону відпочинку, робочу зону і так далі. Продумайте їх можливий перетин і взаємозамінність. Врахуйте, що робочу зону бажано розміщувати в тупику - це дозволить створити максимально комфортні умови для концентрації і роботи. Різні зони можна розмежувати за допомогою колірних рішень, штор, ширм або легких перегородок з гіпсокартону.
4
Визначте колірну гамму майбутнього інтер'єр а. Якщо кімната розташована на південній стороні, в ній багато світла, то можна віддати перевагу холодним тонам. Для кімнат, розташованих на північній стороні, більше підійдуть теплі відтінки - це допоможе створити комфортну обстановку. Зеленуваті, блакитні відтінки діють заспокійливо, їх можна використовувати як в спальні, так і у вітальні. Для кухні або кабінету бажано використовувати теплу гаму. При бажанні тісне приміщення можна візуально розширити, використовуючи фотошпалери з перспективою. До втілення ідеї приступайте тільки після того, як все продумали і зважили. Це допоможе уникнути прикрих помилок.
5
Пожвавите інтер'єр яскравою плямою. Картина на стіні, оригінальні диванні подушки, фотошпалери, поличка з милими дрібничками - будь-яке із таких «плям» пожвавить самий монохромний і аскетичний дизайн. Декор можна придбати в спеціалізованих магазинах, проте зроблені своїми руками штучки часом багаторазово перевершують будь покупні аналоги.
Зверніть увагу
Стіни в багатьох квартирах старої забудови нерівні, тому заміри потрібно проводити в декількох місцях. Для розрахунків береться найбільший розмір.
Корисна порада
Для отримання тривимірної моделі майбутнього інтер'єру можна скористатися спеціальною дизайнерською програмою, наприклад House Beautiful. Введіть в неї розміри, отримані в ході обміру кімнати, і придумуйте інтер'єр, переміщаючи віртуальні меблі.