Як вивести webmoney в Україні.

Всі українські користувачі системи електронних платежів Webmoney задавалися питанням про те, як найкраще вивести готівку. Особливо це питання хвилює тих, хто успішно заробляє в мережі інтернет. Адже в цьому випадку важливо обміняти Вебмані в Україна без істотних фінансових втрат.
Вам знадобиться
  • Якась сума на гаманці Webmoney, банківська картка, інтернет.
Інструкція
1
Оформіть банківську платіжну картку. На сьогоднішній день цей спосіб виведення зароблених грошей з Webmoney є найбільш зручним і надійним. Зверніться за допомогою в будь-який банк, який надає такі послуги, і його працівники з задоволенням допоможуть розібратися в процесі оформлення пластикової картки. Тільки особливо уважно поставтеся до вибору банку, оскільки деякі з них є проблемними, і ви не зможете отримати потрібні фінанси. Одним з найпопулярніших банків, який працює з системою Webmoney, є "Приватбанк". Він пропонує своїм клієнтам вигідні умови, що дозволяє максимально скоротити фінансові втрати. До того ж банкомати цього банку є практично в кожному населеному пункті України.
2
Зверніться за допомогою до дилерів або в обмінні пункти. На жаль, не у всіх містах України є посередники, які готові вам видати готівку за певний відсоток. Цей відсоток береться за надані послуги і може коливатися в розмірі від 3 до 20% від усієї суми виведених фінансів. Варто зауважити, що чим нижче загальна сума грошей, яку ви бажаєте зняти, тим вище буде відсоток. Крім того такі обмінники занижують курс рубля, євро, долара для того щоб заробити.
3
Знайдіть людину, яка буде згоден за невелику (або велике) винагороду обмінятися готівкою грошовими знаками за переклад цієї суми в системі Webmoney. Цей спосіб є ризикованим, особливо, якщо ви не знаєте людину, яка може виявитися шахраєм і попросту забрати ваші накопичені гроші з Webmoney. Тому бажано користуватися послугами перевірених особистостей і при перекладі ставити захист кодом протекції, який збереже ваш баланс недоторканним. На жаль, даний спосіб не підходить для тих людей, які бажають вивести велику суму грошей. Та й за такий комерційний обмін доведеться добре заплатити, так як мінімальна комісія системи становить 0,8%.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mw4FBIB-LzI
Зверніть увагу
Не поспішайте оформляти пластикову картку в першому ліпшому банку. Використовуйте інтернет, щоб дізнатися більше про переваги виведення готівкових Webmoney. Бажано самостійно пройтися по всіх банках і дізнатися їх умови отримання електронних грошей. Після цього порівняйте отриману інформацію і робіть висновки.
Корисна порада
Спробуйте обміняти валюту в обмінних пунктах мережі інтернет. Іноді це дозволяє заощадити гарну суму в результаті при конвертації іншої валюти дилером. Не виводьте відразу велику суму через неперевірені обмінні пункти. Після того як ви на руки отримаєте невелику кількість грошових знаків - можете переводити більшу кількість кровно зароблених фінансів.