Як вивчати біологію.

Досить і досить неправі ті, хто стверджують, що сучасна молодь нічим не цікавиться. Багато молодих людей цікавляться біологією крім курсу шкільної або вузівської програми. Недарма Росія досі, на щастя, є провідною науковою державою саме в цій області.
Інструкція
1
Якщо ви закінчили школу і збираєтеся вступати до медичного, сільськогосподарський або навіть юридичний вуз, то вивчати біологію ви будете в обов'язковому порядку. Але якщо ваші амбіції сягнули далі традиційного курсу навчання, то є кілька способів розширити ваш кругозір в цій області.
2
Зверніться до викладачів біології і попросіть їх порекомендувати вам для вивчення праці, які не входять до вузівську програму. Однак для цього ви повинні добре встигати не тільки з біології, а й з решти предметів, інакше ваша прохання може залишитися без задоволення доти, поки ви не підтягнеться і не здасте пристойно хоча б одну сесію.
3
Зверніться в наукову бібліотеку вузу, міста, області. Ознайомтеся з систематичним каталогом бібліотеки з біології (в електронному або традиційному вигляді). Оформіть заявки на потрібні вам книги і наукові праці або зробіть замовлення по електронній бібліотечній системі, якщо є така можливість.
4
Зайдіть в інтернет і зверніться на серйозні сайти, присвячені проблемам вивчення біології. Однак не поспішайте довіряти всієї інформації, викладеної на них, а краще ознайомтеся зі списками літератури, які на них представлені і замовте книги або прочитайте їх онлайн.
5
Замовити необхідну вам літературу ви зможете і в книжкових інтернет-магазинах або по електронним каталогам бібліотек, представлених в мережі.
6
Якщо ви добре володієте англійською, а особливо - спеціальною термінологією, то ви можете зав'язати листування зі студентами-біологами і вченими з усього світу, спілкуючись з ними на спеціальних форумах і обмінюючись досвідом і знаннями.
7
Якщо ж ви хочете спочатку осягнути практику, а вже потім переходити до теорії, відвідуйте «анатомічці», збирайте гербарії, виїжджайте частіше на польову практику і записуйте свої спостереження.