Як позбутися назавжди від волосся на обличчі. Позбавлення від волосся назавжди.

Якщо для чоловіків борода може стати предметом стилю, а рослинність на обличчі не вважається чимось непристойним, то для жінки волосся на обличчі - це велика проблема, від якої всіма силами намагаються позбутися. Видалити волосся на обличчі не так складно, якщо знати, якими методиками скористатися.
Вам знадобиться
  • -пінцет, щипчики; -лазерні епіляція; -віск; -електроліз; -двудомная кропива і соняшникова олія
Інструкція
1
Дорога, але володіє великою ефективністю процедура - лазерна епіляція. Кілька сеансів лазерної епіляції можуть назавжди позбавити вас від небажаної рослинності на обличчі. Мінус цієї процедури - в її високій вартості, а також у тому, що є певний ризик, що волосся з'являться знову через деякий час.
2
Якщо ви хочете позбутися від рідкісних волосків, використовуйте перевірений метод, яким ви користуєтеся, коректуючи брови - вищипуйте волоски щипчиками або пінцетом. Цей метод відрізняється хворобливістю, але видаляє волосся якісно і надовго, а також не потребує додаткових фінансових витрат.
3
Також ви можете видаляти волосся за допомогою воску - незважаючи на явну болючість, цей метод теж досить ефективний.
4
Ще один простий і ефективний метод позбавлення від волосся - їх знебарвлення. Розведіть у воді 50% перекис водню, змочуйте в ній ватяний тампон і протирайте волосся, які хочете знебарвити. Якщо повторювати процедуру часто, волосся почнуть истончаться, ламатися і зникати зовсім.
5
Крім того, для видалення окремих волосків на обличчі ви можете скористатися в косметологічних салонах процедурою електролізу, який впливом струму знищує волосяні цибулини.
6
В області обличчя волосся можна видаляти за допомогою ультразвукової епіляції, яка проводиться в два етапи - після воскової епіляції на шкіру наноситься гель, що проникає в шкіру, а потім шкіра обробляється ультразвуком, який руйнує волосся.
7
Фотоепіляція, на відміну від ультразвукової, працює інакше - волосся руйнується, завдяки потужному світловому випромінюванню. Цей метод дорогий, але безпечний, і не підходить для дуже світлого волосся. Використовуючи фотоепіляцію, за кілька процедур ви можете позбутися від волосся на обличчі на довгі роки.
8
Видалити волосся на обличчі можна і за допомогою народних засобів. Розітріть 40 г насіння дводомної кропиви і настоюйте їх в 100 г соняшникової олії два місяці. Натирайте получившимся масляним настоєм ті місця, які потрібно позбавити від волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/Gun8VC4gNU4
Зверніть увагу
Як позбутися від волосся назавжди. Незаперечною складовою частиною жіночої краси є чиста, гладка шкіра. Як правило, причиною настільки густий і щедрою рослинності є надлишок чоловічих статевих гормонів в організмі жінки, а так же спадкова особливість організму. Найлегшим методом позбавлення від волосся є епіляція, на жаль, ефективність цього методу не настільки велика, так, як доводиться повторювати донну процедуру хоча б раз на тиждень.
Корисна порада
Лазер і фотоепіляція - це одні з найуспішніших методів видалення волосся на обличчі майже назавжди, але вже не в домашніх умовах і зробити це самостійно не вбачається можливим. Плюси - стрімкість, майже повна безболісність, від волосся позбавляються назавжди (але, для цього Кажуть, що подібні методи позбавлення від волосся годяться тільки лише для темного волосся. Але життя не стоїть на місці, і є пристрої, здатні позбавити від волосків всякого типу - і вельми світлі, і тонкі. Необхідно тільки шукати уважно!