Як пофарбувати темне волосся хною. чи можна фарбувати чорне волосся хною.

Хна - популярний натуральний барвник, одержуваний з листя тропічного дерева і надає волоссю красивий і насичений колір. Її корисні властивості використовували ще в Давньому Єгипті. Сьогодні цією натуральною фарбою користуються і для забарвлення, і для лікування волосся. Як можна пофарбувати хною темні волосся ?
Вам знадобиться
  • - хна;
  • - рукавички;
  • - старий рушник;
  • - кисть;
  • - крем;
  • - плівка;
  • - ефірне масло.
Інструкція
1
У першу чергу оціните свої волосся і вирішіть, чи можна вам використовувати хну. Якщо ваші волосся були нещодавно пофарбовані хімічним барвником або завите хімією, то використовувати хну можна, тому в результаті може вийти найнесподіваніший відтінок. Нерідкі випадки, коли волосся після фарбування хною стають зеленими і цей колір зберігається дуже надовго. Хною також не можна користуватися, якщо у вас дуже багато сивого волосся.
2
Приготуйте все необхідне для фарбування волосся. Майте на увазі, що хна повинна бути сіро-зеленою, а якщо вона придбала коричневий колір, то її, швидше за все, зберігали в невідповідних умовах - вона втратила фарбувальні властивості. Для довгого волосся потрібно 200 г хни, а для коротких - 50 г.
3
Приготуйте фарбувальну суміш. Розведіть хну гарячою, але не киплячою водою, ретельно перемішайте до однорідного стану. Додайте в суміш 5-6 крапель ефірного масла, яке допоможе фарбі розподілитися рівномірніше і додасть пофарбованим темним волоссям більш глибокий колір.
4
Промийте і висушіть волосся . Нанесіть вздовж кромки волосся приготований крем, щоб шкіра не забарвилася. Накрийте плечі рушником так, щоб не забруднити одяг. Врахуйте, що відіпрати хну практично неможливо.
5
Наносьте фарбу на волосся . Починати потрібно з потилиці і від коріння. Бажано нанести хну поки вона ще тепла. Потім накрийте голову плівкою, а зверху загорніть рушником. Щоб темні волосся добре забарвилися, тримати хну слід не менше 30-40 хвилин. Брюнеткам можна збільшувати процедуру від 1,5-2 до 8 годин.
6
Змивайте хну теплою водою до тих пір, поки вода не буде чистою. Використовувати шампунь не слід. Колір хни зазвичай проявляється через деякий час після фарбування. Допомагають у цьому процесі сонце або солярій.
Корисна порада
Якщо колір вийшов занадто яскравим, нанесіть на волосся тепле рослинне масло, висушіть його феном і промийте. А якщо ви хочете отримати на темному волоссі більш яскравий колір, то спочатку їх трохи освітлити. Для цього візьміть 8 г нашатирного спирту, 25 г 6-процентного перекису водню, 5-6 крапель гліцерину і 30 г шампуню. Змішайте інгредієнти і нанесіть суміш на волосся. Через 15-20 хвилин змийте і наносите хну.