Як побудувати міст dragon age. проходження гри dragon age побудувати міст в.

Гра Dragon Age, крім епічних битв, багата на різні головоломки. Деякі з них можна розгадати відразу, а над деякими доведеться помізкувати. Втім і складні завдання у цій грі можна швидко вирішити, якщо мислити логічно. Один з ігрових квестів з пошуку праху Андрасте якраз і вирішується таким способом.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна гра Dragon Age, квест на отримання праху Андрасте
Інструкція
1
Запустіть гру Dragon Age і візьміть квест на отримання праху Андрасте. Покиньте місто і вирушайте на локацію "Притулок". Поговоріть зі які зустріли вас стражником і йдіть у село. Відшукайте там церква і проникніть всередину. Там отбейтесь від нападників вас фанатиків і відшукайте персонажа на ім'я брат Дженітіві. Поговоріть з ним.
2
Вирушайте разом з Дженітіві в Храм на горі. В храмі пройдіть вперед і віддайте йому медальйон. Потім ідіть в західні приміщення і в самій дальній кімнаті знайдіть ключ. З ним йдіть в перший східний коридор в головному залі. Там дійдіть до закритої кімнати, відкрийте її, візьміть ще один ключ і повертайтеся в зал. Запаліть жаровню і йдіть в відкрився прохід.
3
Поблукавши по печері ви зустрінете головного сектанта. Поговоріть з ним або убийте. Після ролика йдіть вперед і поговоріть зі стражем, охороняючим урну з прахом. Він пустить вас в зал де примари задаватимуть вам загадки. Відповідайте правим духам по порядку: Мелодія, Помста, О Горах, Голод, а лівим: Сни, Про дім, О ревнощів, Співчуття. Пройдіть в відкрилася двері.
4
Прийміть подарунок від опинився там батька. Підготуйте свого героя і супутників до бою. Перед вами з'являться відображення кожного з ваших персонажів, з якими треба буде поборотися. Переможете їх і пройдіть вперед в відкрилася двері.
5
Ви перед прірвою. Увімкніть роздільне управління групою однопартійців, натиснувши на кнопку під іконками персонажів. Після цього будуйте міст . Першого героя - поставте на на 6 плиту зліва, другого - на 3 плиту зліва, третього - на 2 плиту справа. Скласти перші два фрагмента міст а, на самий край якого поставте головного героя.
6
Потім відправте другого героя на 4 плиту праворуч, третього поставте на 1 плиту зліва. Збереться третій фрагмент міст а. Переведіть на нього головного героя.
7
Поставте першого героя на 5 плиту праворуч, а другого на 2 плиту зліва. Міст повністю зібраний. Переведіть по ньому головного героя і ваша група приєднається до нього.
Зверніть увагу
Якщо ви не відключіть колективне переміщення, то ваші герої всім натовпом будуть вставати на одну плиту. Щоб розставити їх в потрібних місцях керуйте ними окремо.