Як зв'язати шапочку немовляті. зв'язати шапочку для немовляти.

Чого тільки немає сьогодні на прилавках магазинів, що торгують дитячими товарами. Можна купити все, що тільки душа забажає, і, погодьтеся, це здорово. Однак, бажання жінки зробити своїми руками щось для малюка бере гору над вивертами маркетологів. В'язана шапочка, можливо, не буде такою ж ефектною, як дитячі речі, куплені в магазині. Але вона стане кращою річчю в гардеробі вашої дитини, тому що зігріта теплом материнських рук.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа, голка.
Інструкція
1
Шапочку для найменших найкраще зв'язати з м'якої пряжі, наприклад бавовни або велюра.Для точного розрахунку необхідної кількості петель зв'яжіть зразок з обраної для в'язання пряжі. Для цього наберіть на спицях 15-20 петель і пров'яжіть 4-5 см узором «мотузочок». Виміряйте ширину отриманого зразка і розрахуйте кількість петель в 1 см. Тепер виміряйте сантиметровою стрічкою окружність голови малюка. Помножте це значення на число петель в одному сантиметрі. Отримана цифра - кількість петель, необхідних для в'язання. «Вірьовочка» в'яжеться лицьовими петлями по обидва боки в'язання. Два провязани ряду вважаються за один ряд візерунка.
2
Шапочка складається з двох деталей. Боковінка являє собою пряму полосу.Наберіте на спиці певне вами кількість петель. Пров'яжіть 3 см «мотузочком», далі - 12 см панчішної в'язкою (т. Е. По лицьовій стороні в'яжіть лицьовими петлями, по виворітного - виворітними). На цьому етапі можна виконати будь-якої заздалегідь обраний малюнок, орнамент або просто зв'язати бічну поверхню майбутньої шапочки пряжею різних кольорів (товщина пряжі повинна бути однаковою). Втім, якщо ви вибрали невеликий і не складний малюнок, простіше буде його вишити, коли бічна сторона шапочки буде повністю пов'язана.
3
Задня поверхня шапочки. Наберіть 28-30 петель і зв'яжіть «мотузочком» 11 см. Далі в'яжіть, збавляючи по одній петлі кожні 2-3 ряди. На спицях повинно залишитися 5-6 петель. Закрийте залишилися петлі. У процесі роботи порівняйте обидві деталі шапочки, для цього прикладіть середину широкої сторони другій деталі до середини першої і порівняйте, чи відповідають їхні розміри один одному. Можливо, буде потрібно збавляти кількість петель частіше, або навпаки, рідше.
4
Сборка.Сложіте середину широкої сторони другій деталі з серединою першої і зшийте швом «за голку». Підігніть і підшийте нижній край шапочки. У вийшла кулиску продерніте шнурок або стрічку.