Як утеплити "Волгу".

Волга завжди вважалася комфортним і зручним автомобілем бізнес-класу, виробленим в Росії. Однак багато власників цієї машини часто стикаються з проблемою опалення. У зимову пору року тепло, вироблене штатної грубкою, занадто швидко випаровується і машина стає холодною.
Вам знадобиться
  • Радіатор від ВАЗ 2108-09, шланг, набір інструментів, листи теплоизолирующего матеріалу, електрична помпа.
Інструкція
1
Вивчіть стан ущільнювачів дверей. Вони дуже швидко приходять в непридатність, тому між дверима і корпусом утворюється щілина, через яку повітря швидко покидає салон. Тому рекомендується час від часу міняти ущільнювачі дверей. Найкраще встановлювати ущільнювачі від автомобілів марки Вольво. Вони більш широкі. Це дозволить герметично закривати двері, перешкоджаючи передчасному охолодженню автомобіля. Ні в якому разі не використовуйте побутової ущільнювач, оскільки він володіє абсолютно іншими якостями.
2
Нанесіть на внутрішню частину корпусу і дверей теплоізоляційний шар. Він буде утримувати тепло всередині салону. Листи теплоізоляційного шару недорого. Їх ви зможете знайти практично в будь-якому магазині автомобільних запчастин. Для прокладки теплоізоляції потрібно зняти обшивку дверей, сидіння, торпеду і обшивку стелі та підлоги. Розмітьте маркером листи ізоляції. Акуратно виріжте їх. Тепер зніміть захисний шар. закриває клейку сторону, і щільно притисніть до металу. Прокатайте спеціальним валиком, щоб матеріал схопився. Проклейте весь салон і зберіть все в зворотному порядку. Також рекомендується утеплити капот авто з внутрішньої сторони.
3
Встановіть додатковий радіатор. Він повинен буде додатково підігрівати повітря, який проходить через радіатор обігрівача. Для цієї мети цілком підійде радіатор опалення від автомобілів ВАЗ 2108-09. Додатковий радіатор необхідно встановити в горловину повітрозабірника, з'єднавши його шлангами з системою опалення. При складанні ретельно стежите за герметичністю конструкції, інакше не буде ніякого ефекту від нововведення. Процес не дуже складний. З ним може справити практично будь-хто. Також варто подбати і про більш інтенсивному циркулювання охолоджуючої рідини. Для цього встановіть електричну помпу, яка збільшить швидкість обігу рідини. Для охолодження використовуйте тільки антифриз. Причому при покупці консультуйтеся у продавця. В залежності від регіону, де експлуатується машина потрібно заливати різні типи антифризу.