Як включити надбудови інтернету.

Надбудови розширюють можливості веб-оглядача - наприклад, додають панелі інструментів і ефекти анімації, блокують спливаючі вікна. Деякі надбудови є частиною програм, інші доводиться встановлювати самостійно, на вимогу веб-вузлів.
Інструкція
1
Щоб подивитися стан надбудов в IE-8, запустіть браузер. Ви можете зробити це двома способами: клікнути по ярлику програми на робочому столі або відзначити його в списку «Усі програми» з меню «Пуск» .В меню «Сервис» вибирайте опцію « Надбудови ». У вікні «Типи надбудов» вибирайте «Панелі інструментів і розширення». У списку «Відображати» виділяйте потрібний пункт. У правій частині вікна ви побачите поточний стан вибраних надбудов.
2
Натисніть «Все надбудови», щоб відобразити всі завантажені розширення. Якщо ви хочете переглянути надбудови, необхідні для роботи з недавніх відвідин веб-вузлами, вибирайте « Надбудови , завантажені на даний момент». «Запуск без отримання дозволу» демонструє надбудови, затверджені корпорацією Microsoft, виробником комп'ютера або вашим провайдером. Щоб побачити встановлені елементи ActiveX, натисніть «Завантажені елементи управління».
3
У стовпці «Стан» відображається поточний стан надбудови: «Включено» або «Вимкнено». Щоб включити надбудову, виділяйте її клацанням миші і натисніть кнопку, що з'явилася «Включити».
4
У браузері IE-7 в головному меню вибирайте пункти «Сервіс» та «Властивості оглядача». Переходьте у вкладку «Програми» і в розділі « Надбудови » натисніть кнопку « Надбудови ». У вікні «Відображати» відзначте потрібний тип встановлених розширень. Потім можете виконувати необхідні дії: - щоб активувати надбудову, вибирайте «Включити» і натисніть ОК для підтвердження; - щоб змінити версію надбудови, відзначте «Оновлення» і підтвердіть, натиснувши ОК; - щоб вимкнути надбудову, натисніть «Вимкнути» і тисніть ОК.
5
Можлива ситуація, коли використання деяких надбудов заборонено засобами Windows. Для вирішення проблеми запустіть вікно "Відкрити" поєднанням клавіш Win + R і введіть команду gpedit.msc. Розкрийте піктограми «Конфігурація комп'ютера» і «Адміністративні шаблони».
6
Відкрийте папку «Компоненти Windows», потім «Internet Explorer» і «Засоби безпеки». Зайдіть в «Управління надбудовами». Відзначте необхідну надбудову і перейдіть за посиланням «Властивості». На вкладці «Параметр» переведіть перемикач в положення «Включено».