Як розібрати гарнітуру Nokia. Як розібрати навушники від нокиа.

Розібрати гарнітуру Nokia можна лише знаючи як правильно це робити, в іншому випадку, можна завдати шкоди своєму мобільному телефону. Звичайно, іноді потрібно розібрати не всю гарнітуру , а тільки якусь її частину, що теж вимагає певних навичок.
Вам знадобиться
  • - гарнітура Nokia;
  • - заточена пластикова карта;
  • - тонка хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
перепаять навушники з іншого гарнітури, а можете проробити це ж і з роз'ємом на дроті. Цей варіант підходить в тому випадку, коли звук в навушниках пропадає або не чутний зовсім. Швидше за все, при такій проблемі має місце прихований розрив проводу.
2
Щоб зробити роз'єм, необхідно розібрати гарнітуру . Для початку приготуйте всі інструменти, які потрібні вам для розбирання. Потім візьміть пластикову карту з дуже тонкою заточуванням і акуратно отщелкніте панель під кнопкою. Слідом за нею отщелкніте кнопку. Зробити це труднощів не складе, оскільки приклеєні ці деталі на двосторонній скотч.
3
Далі хрестової викруткою відкрутіть два гвинтика і розберіть корпус гарнітури. Так як гвинтики дуже маленькі, відразу ж покладіть їх у надійне місце, щоб не втратити. Потім витягніть акуратно внутрішню плату, щоб не пошкодити ніяких з'єднань. Після вилучення плати розігрійте паяльник і відпаяти непрацездатні навушники, які ви хочете замінити новими. Проводки старих навушників витягніть за допомогою пінцета і видаліть їх.
4
Зробивши заміну навушників, зберіть корпус гарнітури. Спочатку обережно вставте в корпус витягнуту внутрішню плату, потім закрутіть назад всі гвинтики і поставте на місце кнопку, защелкнув панельку на призначеному для неї місці.
Зверніть увагу
Так як корпус гарнітури зазвичай виконаний з тонкого пластику, будьте обережні, розбираючи його, щоб ненароком не пошкодити деталі.
Корисна порада
Іноді в тому, що навушники не передають звук, винна завоздушенность між динаміком і декоративної сіточкою, що прикриває динамік від пошкоджень і бруду. У цьому випадку зніміть її і почистіть поверхню жорсткою маленькою щіточкою так, щоб щетинки проходили крізь осередки сіточки. Видаливши таким чином найдрібніші частинки пилу і бруду, ви забезпечите безперешкодне надходження повітря між динаміками та їх захистом.