Як зробити татуювання на час.

Багатьом хочеться незвичайним чином прикрасити своє тіло. Одним із стародавніх способів прикрашати тіло є татуювання, але її недолік - у тому, що ця зміна незворотньо, а тому вирішуються на справжні татуювання далеко не все. Однак є альтернатива - тимчасові татуювання, які без впливу на шкіру допоможуть вам деякий час виглядати ще більш незвично, чим завжди.
Інструкція
1
Щоб створити тимчасове татуювання, яка буде триматися від тижня до двох тижнів, скористайтеся методом, який відомий ще з часів стародавньої Індії, і використовується там до сих пір, поширившись по всьому світу - нанесіть татуювання хною.
2
Візьміть невелику кількість (20-30 г) якісної натуральної червоної хни без домішок і просійте її через дрібне сито або шовкову тканину.
3
Видавіть сік з двох лимонів і розведіть хну в чверті склянки лимонного соку. Воду додавати не потрібно - для прояву кольору хні необхідна кислотна середу, яку забезпечить лимонний сік.
4
Розмішайте хну в соку до консистенції густої сметани, щільно закрийте ємність з пастою целофановим пакетом, щоб не проникало повітря, і поставте в темне і тепле місце на 12 годин.
5
Після часу додайте в суміш ложку цукру і пару крапель олії евкаліпта або чайного дерева. Якщо суміш вийшла дуже густий - додайте в неї ще лимонного соку. Знову щільно загорніть ємність і залиште ще на 12 годин. У загальній складності паста готується добу.
6
Для нанесення хни на шкіру заздалегідь продумайте малюнок і використовуйте зубочистку або целофановий конус з відрізаним кінчиком.
7
Перш, ніж наносити малюнок на тіло, обрану ділянку шкіри знежирте і ретельно висушіть. Похибки малюнка виправляйте відразу за допомогою ватної палички, інакше вберуть фарбу буде не звести.
8
Відразу після нанесення малюнок буде блідо-оранжевий, але через деякий час він почне темніти і протягом двох днів рисунок придбає червонувато-коричневий колір. Чим грубіше і суші шкіра, тим яскравіше буде малюнок - тому найяскравіші малюнки хною виходять на долонях.
9
Коли малюнок на шкірі підсохне, промокніть його ватним диском, змоченим в суміші цукру і лимонного соку, щоб закріпити хну і посилити прояв кольору.
10
Не чіпайте нанесений малюнок кілька годин, а бажано залишити його на ніч і знімати висохлу хну тільки вранці, зчищаючи її ватним диском з лимонним соком.
11
Щоб малюнок із хни тримався тривалий час, захищайте його за допомогою масла від сонячних впливів і побутової хімії, а також не застосовуйте на розписану шкіру пілінги і скраби.