Як зшити чохол для мобільного.

Захисний чохол здатний значно продовжити термін служби мобільного телефону. Крім того, він може стати стильним аксесуаром, що підкреслює вашу індивідуальність. Навіть при мінімальних знаннях в кроєння та шиття можна зшити чохол для стільникового телефону з джинсової тканини, прикрашеної вишивкою.
Вам знадобиться
 • - джинсова тканина;
 • - підкладкова тканину;
 • - нитки муліне;
 • - нитки для шиття;
 • - голка ;
 • - схема вишивки;
 • - металеві кільця - 2 шт.;
 • - карабіни - 2 шт.;
 • - шнур .
Інструкція
1
Для того щоб зшити чохол для мобільного телефону з джинсової тканини, прикрашена вишивкою, спочатку зробіть викрійку. Найпростіше зробити її прямо по телефону - телефон на папір і обведіть його. Перенесіть викрійку на тканину, але при цьому не забувайте додати півтора сантиметра на шви. У вас повинно вийти дві деталі з джинсової тканини і дві - з підкладкової. Для зовнішньої частини чохла можна взяти тканину від старих джинсів або спідниці. Для підкладки візьміть гладку міцну тканину.
2
Перед тим як вирізати деталі чохла, зробіть вишивку. Підберіть підходящу схему і наколи малюнок на кальці за допомогою голки. Підготовлену таким чином кальку накладіть на джинсову тканину і проведіть по лініях малюнка крейдою - на тканині залишиться силует, по якому легко зробити вишивку. Візьміть нитки муліне відповідного кольору і зробіть вишивку, ретельно фіксуючи вузлики на виворітній стороні тканини. Якщо ви не володієте методикою вишивання складних малюнків, обмежтеся простими схемами, які легко вишиваються стібком «назад голку». При бажанні вишивку можна доповнити прикрасою з бісеру або паєток.
3
Складіть зовнішні деталі майбутнього чохла виворотом назовні і прошийте. Ретельно закріпіть кінці ниток - недбалість призведе до того, що готовий чохол розповзеться по швах. Аналогічно зшийте деталі підкладки. Виверніть заготівлю з джинсової тканини швами всередину і вставте підкладку так, щоб її шви опинилися всередині чохла. Зшийте деталі.
4
Залишилося закріпити фурнітуру. Закріпіть на чохлі для стільникового телефону металеві колечка. Їх можна просто міцно пришити до чохла, а можна вставити в спеціальні петельки, зшиті з деніму. Петельки ушийте в кути до того, як з'єднайте зовнішню частину і підкладку чохла. Візьміть шнур і закріпіть на ньому карабіни. Пристебніть карабіни до колечкам.
Корисна порада
Зшитий своїми руками чохол для мобільного телефону може стати прекрасним подарунком.
Чохол для мобільного телефону це не просто засіб захисту свого апарату від випадкового падіння, відколів і подряпин. Він також є незамінним аксесуаром, який підкреслює стиль та індивідуальність його власниці.
Вам знадобиться
 • - матеріал для зовнішньої поверхні чохла;
 • - матеріал для підкладки;
 • - елементи декору - бісер, люрекс, стрази, нитки для вишивання, стрічки.
 • - декоративний шнур або джгут;
 • - нитки відповідного кольору;
 • - голка.
Інструкція
1
Зніміть з телефону мірки. Покладіть його на аркуш паперу і обведіть. Додайте з кожного боку від контуру від 0,5 до 1,5 см в залежності від товщини телефону.
2
Перенесіть викрійку чохла на тканину для зовнішньої і внутрішньої частини чохла. Виріжте по дві деталі з кожної матерії, не забудьте про припуски на шви. В якості зовнішнього шару чохла використовуйте щільну тканину, наприклад, джинсову, твід або тонку шкіру. Підкладку можна викроїти з бавовняного трикотажу.
3
Прикрасьте одну з деталей чохла. Ви можете вишити на ній орнамент хрестиком, гладдю, нанести малюнок спеціальними фарбами по тканині або розшити бісером або стрічками. Крім того, ви можете використовувати готову розшиту тканину або вирізати заготовку зі старої речі.
4
Складіть попарно одну деталь підкладки та одну деталь зовнішньої частини чохла лицьовою стороною всередину і прокладете шов по периметру, залиште невеликий отвір. Виверніть через нього деталь, розправте краю, зашейте потайним швом. Відпрасуйте половинку чохла. Проробіть операцію з другою половинкою.
5
Помістіть деталі один на одного підкладкової стороною всередину. Дрібними потайними стібками пришийте їх один до одного, не забудьте залишити отвір, щоб телефон міг легко поміщатися всередину.
6
Використовуйте декоративний шнур для оформлення чохла, наприклад, стрічку зі стразами або кручений джгут. Пришийте його по периметру вироби, почніть роботу з нижньої центральної точки. Такий шнур дозволить приховати дрібні погрішності і місце, через яке деталі виверталися. Використовуйте його для створення тесемочки, яка буде вішатися на шию.
7
Пришийте перекидну застібку до верхньої частини чохла. Для цього з основного матеріалу виріжте невелику смужку, зшийте її по довжині, обробіть краю. Один кінець зафіксуйте на задній частині чохла, а з внутрішньої сторони другого пришити кнопку. Також ви можете розмістити невеликий плоский магніт в перекидний застібці і в порожнині передньої деталі чохла.