Як дізнатися, що в тебе астма. Як дізнатися Яка у мене хвороба.

За своє життя, напевно, кожна людина випробовував утруднення в диханні в тій чи іншій ситуації (після швидкої ходьби, бігу, будь-яких фізичних навантажень). Але в спокійній обстановці утруднення в дихання стає тривожним симптомом розвивається астми. Виявлення хвороби на ранній стадії допоможе уникнути ускладнень надалі.
Інструкція
1
Згадайте, чи є у вашій родині хворі на астму. Найчастіше хвороба носить спадковий характер. Або чи є у вас схильність до алергії? У цих випадках особливо прислухайтеся до свого організму.
2
Провісником астми може стати постійний нежить. Згадайте, як часто він у вас виникає, як довго протікає, чи немає хронічної форми? В даному випадку лікування медичними препаратами не викликають полегшення.
3
Спостерігайте за своїм станом після перенесеної застуди. При розвивається астмі залишається сухий кашель, на який ліки не подіяли. Інтенсивно кашель проявляється вночі і вранці.
4
Слідкуйте за температурою тіла. При астмі вона не характерна, але її підвищення може говорити про плин іншої хвороби зі схожими симптомами.
5
Зверніться до лікаря, якщо виявили у себе перші симптоми. На ранній стадії доктор зможе діагностувати хворобу для вживання профілактичних заходів.
6
Прислухайтеся до свого організму. Астму констатують після різко розпочатого нападу (раптовий риніт, свербіж по тілу, тяжкість в грудній клітці, хрипи). В цей момент сядьте, нахилившись вперед. Це полегшить розширення бронхів. Напад може тривати хвилинами, а може і годинами.
7
Носіть собою завжди лікарські препарати, що впливають на бронхи. Придбати потрібні ліки необхідно тільки після консультації з лікарем-терапевтом.
8
Якщо напад триває занадто довго без полегшення, то викликайте швидку допомогу (можливо, знадобляться послуги реанімації).
9
Намагайтеся уникати сильних стресів, саме надлишок емоцій може стати причиною астматичного задухи. Причиною може бути взаємодія з алергеном.