Як поміняти свічки на "Октавії". Як поміняти масло в октавах.

Автомобілі чеської марки Шкода славляться своєю міцністю і довговічністю. Прикладом може служити модель Шкода "Октавія". Це дуже комфортний і зручний автомобіль для пересування не тільки в місті, а й за його межами. Однак навіть у такого прекрасного авто з часом треба міняти деякі деталі. Такими деталями є свічки .
Вам знадобиться
  • Комплект нових свічок, свічковий ключ, чиста ганчір'я, балончик зі стисненим повітрям, керівництво по експлуатації.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну площадку. Увімкніть гальмо стоянки, щоб зафіксувати машину на одному місці. Заглушите двигун. Вийміть ключ із замка запалювання. Відкрийте капот і зніміть негативну клему акумулятора. Це дозволить уникнути короткого замикання. Зніміть ковпаки високовольтних проводів. Зазвичай вони виконані з тугий гуми і щільно сидить у гнізді. Тому акуратно розгойдайте провід в різні боки і плавним рухом витягніть вгору ковпак разом з проводом. Акуратно відкладіть провід в сторону. Слідкуйте за тим, щоб в нього не потрапила бруд або волога. Покладіть на головку блоку циліндрів підставку і опустіть провід на неї. Зніміть всі дроти.
2
Візьміть спеціальний ключ для зняття свічок. Наконечник повинен мати шестигранную форму. Надіньте його на торець свічки . Акуратно почніть відкручувати свічку. Робіть дуже плавні рухи, щоб не порушити різьблення каналу. Якщо свічка не піддається або туго пішла, то зробіть кілька оборотів в сторону закручування і продовжите її вивертати. Це може відбуватися через засмічення гнізда. Виверніть всі свічки . Уважно огляньте їх. Робоча поверхня свічки повинна бути світло-коричневого кольору. На різьбі не повинно бути масляних слідів. Вивчіть електроди. Якщо вони обгоріли, то в двигуні є неполадка.
3
Купіть нові свічки . Краще всього використовувати той тип свічок, який вказаний в керівництві по експлуатації. Для купівлі зверніться в сервісний центр Шкода. Візьміть балончик зі стисненим повітрям. Продуйте пази, в які вставляються свічки . Можна за допомогою спеціально щіточки прочистити різьбу. Протріть сухою ганчіркою нові свічки . Вставте їх у пази і акуратно закрутіть руками на один-два оберти. Надіньте шестигранні ключ і закрутіть свічки до упору. Продуйте ковпаки зсередини. Щільно одягніть на головки свічок. Одягніть клему акумулятора. Заведіть автомобіль і перевірте його працездатність.