Як скласти резюме юриста.

Гарне резюме у роботодавця асоціюється з гарним працівником. Особливо це вірно щодо резюме здобувачів на посаду юриста, адже вміння володіти словом та інформацією - найважливіші навички цієї професії.
Інструкція
1
На початку резюме вкажіть, на яку посаду ви претендуєте. Іноді роботодавець відкриває декілька відповідних вакансій. У такому випадку слід вказати назву кількох посад, в будь-який з яких ви готові працювати, наприклад «Юрисконсульт; Начальник юридичного відділу ». Для зручності кадрової служби роботодавця назву посади набирайте жирним шрифтом або виділяйте червоним кольором, якщо ви роздруковуєте резюме на кольоровому принтері. Також можна використовувати клавішу CapsLock.
2
Вкажіть персональні дані: прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, адреса, телефон, сімейний стан. За бажанням можна розмістити свою фотографію.
3
Перший пункт резюме присвятіть відомостями про освіту. Вкажіть навчальний заклад, який ви закінчили, роки навчання, середній бал за дипломом. Якщо по закінченні навчання вам виданий червоний диплом, відобразіть і цей факт. В даний пункт слід також включити відомості про післявузівську освіту, наявність наукового ступеня, профільному або супутньому додатковій освіті (курси, семінари).
4
У наступному пункті опишіть свій досвід роботи. Послідовно перерахуйте організації, в яких ви працювали. Щодо кожного місця роботи вкажіть посаду, період роботи і ваші основні обов'язки, наприклад: «2000-2005 рр., ЗАТ« Олімп », юрисконсульт: договірна робота, консультації з податкового права, представництво в арбітражних судах та судах загальної юрисдикції».
5
Окремий пункт присвятіть додатковим відомостям про себе. Дайте інформацію про те, в яких галузях права ви є фахівцем. При цьому не варто створювати помилкового враження, ніби ви однаково добре орієнтуєтеся в будь-якій галузі права. Багато роботодавців впевнені, що хороший юрист - не той, який займається всім підряд, а той, який, маючи гарну загальну базу, спеціалізується на одному - трьох обраних направленіях.Перечісліте свої позитивні ділові якості, такі як працьовитість, відповідальність, стійкість до стресів, готовність працювати в умовах ненормованого робочого дня, вміння знаходити компроміс з оппонентом.Укажіте присутні у вас навички, які важливі для пропонованої роботи: вміння працювати на комп'ютері, користуватися правовими базами «Консультант Плюс», «Гарант»; володіння іноземними мовами; грамотність; володіння ораторським мистецтвом; швидкочитання і т.д.
6
Закінчивши складання резюме , перевірте, наскільки грамотно воно написано з точки зору орфографії, пунктуації, синтаксису.
Корисна порада
Якщо ви претендуєте на посаду в іноземній компанії, необхідно оформити додатковий примірник резюме англійською мовою.
Отримати юридичну освіту може практично кожна людина, важливо після отримання диплома влаштуватися на роботу, що відповідає вимогам та очікуванням самого фахівця. Для цього складається резюме і розсилається в ті організації, де є бажання працювати.
Інструкція
1
Для того щоб правильно і грамотно написати резюме , потрібно викласти відомості про себе в хронологічній послідовності і написати якомога більше про своїх ділових якостях.
2
На початку документа напишіть свої особисті дані, номер телефону, адресу електронної пошти та дату народження. Вкажіть останнє місце навчання, курси підвищення кваліфікації, відомості про наявність наукового ступеня, досвід викладання в навчальних закладах, чи маєте ви досвід роботи за фахом. В останньому випадку вкажіть де, ким і коли ви працювали, з якої причини звільнилися.
3
Далі пишіть, на яку посаду претендуєте. Вкажіть бажаний розмір заробітної плати. Можете обумовити мінімальну і максимальну межу, написати суму в рублях або іншій валюті.
4
Обов'язково надайте відомості, що підтверджують досвід вашої роботи в зарубіжних фірмах, якщо такий є. Це можуть бути сертифікати, бланки договорів, копія контракту, запис у трудовій книжці і т.д. Зробіть необхідні копії і прикладіть до заяви.
5
Детально опишіть все, що ви вмієте. Чи маєте досвід ведення справ у суді, становили звітність, здійснювали правову експертизу документів, становили договору, чи маєте досвід у сфері складання державних і муніципальних контрактів, працювали в області державних закупівель, складання та подання позовних заяв, відгуків на них, аналітичній роботі і т .буд.
6
Важливо зазначити, яким іноземною мовою ви володієте, на якому рівні можете висловлюватися, чи здатні вести переговори з іноземними партнерами без послуг перекладача.
7
Вам потрібно обов'язково вказати, в якій області права ви спеціалізуєтесь, це може бути цивільне, карне, земельне, адміністративне право або інші. Також можете конкретизувати, в якій області права ви найбільш добре розбираєтеся, наприклад, вирішуєте адміністративні спори або ведете справи про отримання спадщини.
8
Додатково можете написати про наявність дітей і сімейний стан, свої захоплення та побажаннях до графіка роботи. Можливо, ви погодитеся давати безкоштовні юридичні консультації на перших порах, щоб набратися досвіду.