Як стимулювати ріст.

Якщо ви мрієте стати вище і не знаєте, як, то вам необхідно визначитися, в чому проблема затримки росту саме у вашому випадку. Генетику змінити неможливо, і вище приписаного природою стати не можна, проте часто тіло людини просто не використовує свій потенціал.
Інструкція
1
По-перше, переконайтеся в тому, що отримуєте достатньо кальцію і фосфору - найважливіших елементів для формування кісток і їх активного росту. Вживайте молоко, свіжий сир, кисломолочні продукти, а також біле відварне м'ясо і рибу - вони багаті магнієм. Не забувайте про йод - він також активізує ріст, пробуджуючи мозкові рецептори до розвитку тіла. Білок - це необхідний і незамінний будівельний матеріал. Підберіть в підтримку правильному раціону підходящий вітамінно-мінеральний комплекс з високим вмістом магнію і кальцію.
2
Отже, ваші кістки отримують достатньо необхідних речовин і ростуть. Тепер їм потрібна підтримка, за неї відповідають м'язи. Для зміцнення м'язів безсумнівною важливий білок, тому з'їдайте хоча б 2 відварених яйця в день або 150-200 грамів відвареного м'яса. Не забувайте про вітамін С, він робить м'язи еластичними і міцніше.
3
Надзвичайно важливо достатньо спати: тільки під час глибокого і здорового сну ваш організм виробляє спеціальний гормон, який відповідає за ріст кісток. Правда, не стільки важлива тривалість сну (яка, втім, не повинна бути менше 8 годин), скільки його якість. Тому перед сном провітрюйте приміщення і забезпечуйте повну темряву, щільно задернув штори. Виключіть можливість будь-якого шуму, приймайте заспокійливі чаї приблизно за годину до відбою, а також подумайте про зручність ліжка. Спіть в зручній і чистому одязі з натуральних матеріалів і обов'язково зігрівайте руки і ноги - дивно, але це також дуже допомагає зростанню.
4
Живильні речовини до кісток доставляються разом з кров'ю - тому вам необхідно поліпшити її циркуляцію і насичення киснем. Це робити вельми легко - просто забезпечте собі щоденні фізичні навантаження, і краще, якщо вони будуть на свіжому повітрі. Кров буде очищатися разом з надходженням кисню, а активний рух - пробуджувати тіло до зростання. Також кожен день спробуйте виконувати відоме і дуже проста вправа з йоги: встаньте прямо і розслаблено, закрийте очі і почніть як би тягнутися верхівкою до стелі, намагаючись не піднімати плечі. Це непомітно розтягує хребет, пробуджує всі його нервові закінчення і стимулює ріст.
5
Не паліть і намагайтеся в міру вживати алкоголь: це негативно позначається на зростанні. Обов'язково пийте достатню кількість води, не менше 6 склянок на день - це покращує і живить мембрану клітин, і кістки отримують всі необхідні речовини.