Як зробити штучний лід.

Слово «штучний» не означає матеріал, з якого приготовлений лід , а означає спосіб його отримання. Для його виробництва застосовуються морозильні і холодильні камери, і спеціальні установки. Виготовити лід можна і самостійно.
Інструкція
1
Не забудьте в процесі отримання льоду будь-яким можливим способом дотримуватися правил техніки безпеки: працювати тільки в рукавичках і надягати захисні окуляри.
2
Візьміть дві металевих відра - одне побільше, інше поменше (по висоті і кола). У великому відрі зробіть розчин, що складається на 50% з кислоти (сірчаної) і 50% води. Занадто багато води в цю ємність наливати ні з лід ует, так як потім потрібно буде помістити в неї маленьке відро.
3
Наповніть маленьке відро охолодженої дистильованої або кип'яченою водою. Візьміть чашку глауберової солі (сірчанокислого натрію) і насипте у велике відро з приготовленою сумішшю. Візьміть і акуратно потрясіть велике відро для того щоб сірчанокислий натрій розчинився.
4
Помістіть маленьке відро, вже наповнене холодною водою, у велике. Розчин з води, кислоти та сірчанокислого натрію поступово заморозить воду в маленькій ємності. Якщо процес затягується, додайте ще трохи глауберової солі у велике відро.
5
Менш небезпечний досвід з оцтовою кислотою (точніше, з оцтовокислим натрієм), хоча техніку безпеки дотримуватися, зрозуміло, варто. Щоб отримати оцтовокислий натрій (ацетат натрію) візьміть 1 кг питної соди і 1 літр оцтової есенції.
6
З'єднайте ці речовини і почекайте до тих пір, поки не вийде весь вуглекислий газ (тобто поки не перестане шипіти). Після цього поставте розчин на повільний вогонь і випарюйте до утворення монолітного шматка. Помістіть цей шматок у жароміцних ємність і нагрівайте, поки він не розплавиться. Профільтруйте вийшла рідина. Осад не викидайте, а збережіть. Це сухий оцтовокислий натрій.
7
Помістіть рідина в будь-яку герметично закривається ємність. Цей розчин так і залишиться в рідкому стані, але, якщо ви захочете отримати з нього сухий лід , вам буде досить додати в нього крупинку оцтовокислого натрію, і він затвердіє буквально на очах.