Чому болять коліна.

Основною причиною болів в колінах бувають їх травми. Також найчастіше коліна починають хворіти при прогресуванні артриту або артрозу суглобів. Ці захворювання пов'язані з інфекцією в організмі, травмами, порушенням обміну речовин, алергією, захворюваннями нервової системи або нестачею вітамінів. Починається все з хрустіння в колінних суглобах, потім стає важко вставати після сну або тривалого нерухомого стану. У міру розвитку хвороби хрускіт в колінах посилюється, біль віддає в стегно і гомілку, а над колінним суглобом з'являється почервоніння і припухлість.
Інструкція
1
Сучасним методом лікування суглобових захворювань є артроскопія, яка полягає у введенні через невеликі надрізи на коліні оптичного приладу, за допомогою якого виробляється обстеження і лікування хворого суглоба. Процедура практично безболісна і не вимагає наркозу і госпіталізації. Після проведення артроскопії надрізи зашиваються і накладається пов'язка на досить нетривалий час (20-28 годин).
2
Щоб уникнути появи болів в колінах необхідно дотримуватися деяких правил. Уникайте травм колінних суглобів, але якщо все-таки неминуче сталося, в першу чергу необхідно забезпечити спокій ушкодженому суглобу, і застосувати протинабрякові і знеболюючі засоби. Можна використовувати компреси з сирим тертим картоплею, цибулею, свіжим капустяним листом або сольову пов'язку. Відмінно допомагають спиртові настойки календули, плодів каштану, полину, чистотілу та інших лікарських протизапальних зборів.
3
Надмірна вага - це ворог номер один для суглобів. Під дією зайвої ваги відбувається руйнування хрящової тканини, що призводить до виникнення болів в колінах і розвитку неінфекційного захворювання кісткової тканини - артроз.
4
Для профілактики суглобових болів, розвитку остеопорозу рекомендується постійно вживати продукти, багаті кальцієм, калієм, магнієм. Кисломолочні продукти, риба морська і річкова, фрукти і овочі, горіхи - це продукти, які повинні щодня бути присутніми в раціоні, щоб не було проблем із суглобами. Щоб засвоєння кальцію було правильним, необхідний вітамін D, який утворюється в організмі тільки під дією сонячного світла. Тому так необхідні прогулянки на свіжому повітрі, не менше 40-50 хвилин щодня.
5
Ще один важливий фактор суглобового здоров'я - це правильний питний режим, який вкрай важливий для нормального стану хрящової тканини. Необхідно випивати не менше півтора літрів чистої води в день.
Зверніть увагу
Дотримуючись цих нескладних правил, можна не тільки зупинити процес руйнування хрящової тканини, що приводить до болів в колінах, а й значно оздоровити їх.