Як скинути текст на IPhone. Як завантажити текст в iphone.

Найпростішим способом вирішення задачі переносу текстових документів на iPhone могло б стати використання додатка Pages, доступного в AppStore. На жаль, використовуваний Pages формат несумісний з документами Word, тому доводиться шукати інші варіанти.
Вам знадобиться
  • - DiskAid;
  • - Good Reader Rus.
Інструкція
1
Скористайтеся можливістю відправки текстового повідомлення електронної пошти самому собі, якщо це дозволяють розміри тексту.
2
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму DiskAid, що дозволяє використовувати мобільний пристрій в якості зовнішнього жорсткого диска. Програма безкоштовна і існує в двох версіях: для Mac OS і для комп'ютерів, що працюють під управлінням WIndows. Безсумнівним достоїнством можна вважати і відсутність вимоги попереднього проведення операції jailbreak.
3
Використовуйте додаток Good Reader Rus, офіційно вважається ще одним переглядачем файлів, але має набагато ширшу функціональність. Обмін файлами здійснюється за протоколом WebDAV, а мобільний пристрій розглядається додатком як віддалена мережева папка, що означає можливість використання стандартних методів переміщення файлів - перетягуванням або copy/paste - при підключенні iPhone до комп'ютера.
4
Ознайомтеся зі списком форматів, підтримуваних додатком Good Reader Rus: - PDF - файл не кешируєтся, що дозволяє зняти обмеження за розмірами файлу; - PDF з захистом паролем; - TXT-файли, незалежно від розміру; - Microsoft Office -файли: Word, Excel, PowerPoint; - iWork-файли: Pages, Numbers, Keynote: - фотографії, незалежно від розміру; - аудіофайли; - відеофайли.
5
Використовуйте вбудовану можливість використання iPhone зі встановленою програмою Good Reader Rus в якості звичайного знімного накопичувача для зберігання будь-якого типу файлів на мобільному пристрої або відновлення необхідних даних на комп'ютері.
6
Оцініть додаткові функціональні можливості додатка Good Reader Rus: - моментальне переміщення по сторінках PDF-документів; - миттєва навігація в документах формату TXT; - автоматичне відновлення закритої сторінки документа при повторному відкритті програми; - відключення автоповороту сторінки; - автоматичне відновлення останнього повороту екрану при повторному відкритті програми; - автоматичне відкриття останнього переглянутого документа при повторному відкритті програми.