Як зробити пишне волосся. Як зшити спідницю шотландку.

Пишні і об'ємні волосся - це те, про що мріє кожна жінка. Пишна зачіска привертає увагу, робить вас красивіше і сексуальніше. Як домогтися ефекту додаткового обсягу, якщо ваше волосся не є такими від природи?
Інструкція
1
Користуйтеся шампунями, тониками і масками для волосся, що створюють об'ємний ефект. На сьогоднішній день магазини пропонують великий вибір засобів, що збільшують обсяг і оздоровлюючих волосся.
2
Щоб волосся стали пишніше біля коріння - періодично міняйте місце розташування проділу. Якщо ви завжди носите однаковий проділ, волосся навколо нього лежать рівно і не піднімають вгору.
3
Наносячи на волосся муси і пінки для укладки, злегка підсушуйте вологе волосся - це підсилює їх ефект. Сушіть зачіску феном проти росту волосся, направляючи потік теплого повітря в різні боки.
4
Якщо ваше волосся - тонкі і легкі, не користуйтеся гелем і воском для додання форми зачісці. Ці кошти зроблять ваше волосся важче і тьмяніше, тому використовуйте для підтримки обсягу і форми волосся спеціальні спреї та лаки з пульверизаторів, направляючи струмінь знизу вверх.
5
Чим частіше ви миєте голову, тим об'ємніше і пишніше будуть здаватися волосся. Особливо це стосується тонких і слабких волосся, які забруднюються швидше густих і сильних.
6
Купуючи різні засоби для волосся, стежте, щоб вони були максимально легкими за складом і консистенції, не перевантажуючи волосся.
7
Спробуйте зробити у стиліста легке мелірування. Мелірованого пасмо злегка змінюють свою структуру і допомагає, в зв'язку з цим, утримувати пишність волосся.
8
Користуйтеся феном з дифузором. Використовуючи дифузор на вологе волосся, ви доб'єтеся легких локонів і обсягу.
9
Обсягу можна домогтися, зав'язуючи волосся на маківці в хвіст перед сном. Вранці зніміть гумку - волосся біля коріння будуть красиво підводитися.
10
Також ви можете після легкого підсушування феном завивати волосся на широкі і товсті бігуді і закріплювати ефект спреєм для фіксації обсягу.
11
Укладайте за допомогою круглої щітки і фена різні пасма кінцями всередину і кінцями назовні. Зачіска здаватиметься пишніше. Також можна в процесі сушки натягувати пасма волосся вгору, а потім збризкувати коріння спреєм.