Як скопіювати значення комірки.

Виконання операції копіювання значень обраних осередків в офісному додатку Excel, що входить до складу пакету Microsoft Office, може бути здійснено стандартними засобами програми з використанням команд «Вирізати», «Копіювати» і «Вставити».
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Excel 2003
Інструкція
1
Виділіть окрему комірку, що підлягає копіюванню результуючого значення, що міститься в ній, і натисніть кнопку «Копіювати» в розділі «Буфер обміну» меню «Копіювати» верхній панелі інструментів вікна пріложенія.Альтернатівним методом виконання операції може стати одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + C.
2
Розкрийте обрану для перенесення даних комірку подвійним кліком миші і вкажіть команду «Вставити» у верхній панелі інструментів вікна программи.Альтернатівним методом виконання операції може стати одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + V.
3
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням клавіші Enter.
4
Виділіть окрему комірку або необхідний діапазон комірок, що підлягають копіюванню значень, форматів або формул, і натисніть кнопку «Копіювати» верхній панелі інструментів вікна офісного додатка Excel для виконання операції копіювання.
5
Проведіть виділення лівої верхньої осередки , призначеної для перенесення значень, форматів або формул обраних осередків і розкрийте сервісне меню «Вставити» верхній панелі інструментів вікна програми натисканням на стрілку, розташовану поруч з кнопкою.
6
Вкажіть пункт «Значення» для вставки тільки значень обраної осередки або виберіть опцію «Формули» для перенесення тільки формул.
7
Використовуйте пункт «Спеціальна вставка» в діалоговому вікні «Спеціальна вставка» і вкажіть команду «Формати» для вставки тільки формату обраної осередки .
8
Виділіть стовпець або колонку, містять порожні осередки , і натисніть кнопку «Копіювати» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції запобігання заміни інформації скопійованими порожніми осередками.
9
Виконайте виділення лівої верхньої осередки , що підлягає перенесенню даних і викличте сервісне меню команди «Вставити» верхній панелі інструментів вікна програми натисканням стрілки, що знаходиться поруч з кнопкою.
10
Вкажіть пункт «Спеціальна вставка» і застосуєте прапорець на полі «Пропускати порожні осередки ».