Як скопіювати шрифт.

Часто для оформлення тієї чи іншої роботи потрібні різні шрифти . Наприклад, виконання курсових або дипломних робіт також мають у списку вимог певні пункти, пов'язані з оформленням. Також багато шрифти служать для додання зображення або тексту певного стилю.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Збережіть потрібний вам шрифт у вигляді файлу на ваш комп'ютер. Завантажити їх ви можете у вільному доступі в інтернеті, наприклад, з сайту http://www.xfont.ru/або http://fontsky.ru/. Завантажене в обов'язковому порядку перевірте на наявність вірусів.
2
Скопіюйте викачані шрифти за допомогою меню правої кнопки миші. Відкрийте панель управління і зайдіть в меню шрифти . Вставте туди скопійовані дані і, про всяк випадок, перезапустіть комп'ютер.
3
Відкрийте текстовий редактор, наприклад, Microsoft Office Word, WordPad або звичайний Блокнот. Пошукайте серед шрифтів нові, якщо вони там з'явилися, значить, ви зробили все правильно. Зверніть увагу, що деякі з них застосовні тільки до тексту, введеного з англійської розкладки клавіатури.
4
Для того щоб додати шрифт в зображення, відкрийте картинку за допомогою графічного редактора, наприклад. Adobe Photoshop або будь-якого іншого, яким ви зазвичай користуєтеся. На панелі інструментів натисніть піктограму введення тексту, в області редагування зображення встановіть його розташування за власним бажанням і виберіть потрібний вам шрифт.
5
Налаштуйте його параметри - нахил, розмір, підкреслення та інші атрибути. Змініть колір на ваш розсуд. Майте на увазі, що не всі шрифти , доступні для Office та інших текстових редакторів будуть працювати коректно у вашому додатку для роботи і зображеннями.
6
Якщо у вас виникли труднощі з використанням того чи іншого шрифту, скопіюйте його назву із редактора. Виконайте пошук його аналогів за допомогою інтернету, скачайте такий же або схожий з іншого ресурсу. Зверніть увагу, що деякі з них розробляються не зовсім грамотними користувачами, тому стабільної роботи при їх використанні гарантувати ніхто не може.
Корисна порада
При скачуванні переконайтеся, що шрифт підходить до використовуваного вами мови тексту.