Як відкотити версію клієнта.

Встановлені оновлення програмного забезпечення не завжди позитивно позначаються на його роботі. Найчастіше трапляється так, що стара версія клієнта з тих чи інших причин більше влаштовувала користувача, ніж нова. Для повернення до попередньої версії скористайтеся відновленням або установкою із заміною файлів.
Інструкція
1
Перед установкою оновлень клієнта ICQ створіть точку відновлення операційної системи, оскільки багато з програм для миттєвого обміну повідомленнями не підтримують функцію відкату версії. Також деякі з них після цього починають працювати нестабільно.
2
Відкрийте список програм у меню «Пуск», виберіть стандартні службові програми та запустіть утиліту відновлення системи. Виконайте створення точки, після цього встановіть наявні поновлення клієнта ICQ.
3
Майте на увазі, що при цьому втечуть всі встановлені за період програми і скасовуватися налаштування операційної системи і додатків, тому збережіть потрібну вам для подальшої роботи інформацію в окрему папку у вашому комп'ютері перед запуском відновлення операційної системи до попереднього її стану.
4
Якщо оновлення вже встановлено, а точка відновлення не була створена, скачайте попередню версію ICQ, яка була встановлена на вашому комп'ютері. Виконайте інсталяцію із заміною системних файлів, що не видаляючи попередньої версії. На всякий випадок збережіть інформацію для входу в систему і необхідні файли, використовувані вами в роботі програми, оскільки при відкат в такому режимі можлива часткова або повна втрата даних користувача, пов'язаних з використанням клієнта ICQ.
5
Уважно вивчіть меню вашого клієнта для обміну швидкими повідомленнями, деякі з них можуть якийсь час зберігати системну інформацію про попередній версії програмного забезпечення. У цьому випадку вам достатньо буде скористатися спеціальною командою в меню, яка виконає відкат версії до попередньої із збереженням всіх користувальницьких параметрів і файлів. Також не зайвим буде створення нової точки, якщо раптом зміни вас не влаштують.
Корисна порада
Завжди створюйте точки відновлення перед установкою оновлень.