Як відправити смс з Мейл Агента. Як написати смс на мобільний з агента.

Агент - додаток, розроблене компанією Mail.Ru Group для обміну миттєвими повідомленнями та отримання повідомлень про нові вхідні листи в електронній поштовій скриньці. Принцип роботи програми аналогічний «Аське». Додаток також підтримує опцію відправки смс-повідомлень на мобільні телефони контактів.
Інструкція
1
Запустіть програму Mail Agent за допомогою ярлика на робочому столі або панелі швидкого запуску. Відкрийте список контактів. Додайте номер мобільного телефону до того контакту, якому ви хочете відправити СМС з програми Mail Agent, або створіть новий.
2
Для цього перейдіть в «Меню», виберіть опцію «Додати контакт для дзвінків і SMS», далі у спливаючому вікні заповніть поле «Ім'я користувача», а також «Основний телефон». При необхідності додайте додаткові номери, щоб підтримувати зв'язок з даним користувачем.
3
Клацніть по кнопці «Додати», тепер даній людині ви можете відправити СМС-повідомлення з агента. В майбутньому ви зможете додати в даний профіль адресу електронної пошти, щоб обмінюватися з користувачем миттєвими повідомленнями.
4
Виконайте додавання номера телефону до інформації контакту для відправки СМС з « Мейл Агента». Для цього відкрийте список контактів, клацніть правою кнопкою миші на потрібному і виберіть опцію «Анкета». Перейдіть в розділ «Редаговані телефони», там вкажіть номер мобільного телефону. Ви можете додати декілька номерів, якщо це необхідно. Клацніть по кнопці «Зберегти».
5
Виберіть користувача для відправки SMS, клацніть по імені співрозмовника двічі лівою кнопкою миші. У вікні перейдіть у вкладку «СМС», наберіть потрібний текст повідомлення. Якщо для даного користувача у вас збережено кілька номерів, зі списку виберіть номер, на який необхідно відправити СМС-повідомлення.
6
Врахуйте, що максимальна довжина СМС-повідомлення російською мовою - 36 символів, латиницею - 116 символів. Також ви можете встановити прапорець біля «Автотрансліт», щоб програма автоматично виконувала транслітерацію тексту, набраного російською мовою.
7
Перевірте, чи буде доставлено ваше повідомлення за допомогою списку на сайті http://help.mail.ru/agent-help/sms/region. На цій сторінці перераховані регіони і оператори мобільного зв'язку, на номери яких повідомлення гарантовано буде доставлено.
Писати СМС-повідомлення друзям можна не тільки за допомогою телефону. Для цього інтернеті є багато спеціальних програм, що дозволяють здійснювати відправлення SMS без використання мобільного апарата. Подібну функцію також надає популярний інтернет-месенджер «Агент. Майл.ру ».
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - встановлений «Агент. Майл.ру;
  • - номер телефону друга.
Інструкція
1
Відправляти короткі повідомлення за допомогою «Майл- агента» досить просто. Але для цього необхідно попередньо зареєструвати електронний ящик на «Майл.ру», завантажити і встановити спеціальний додаток - «Агент. Майл.ру », що дозволяє бути завжди на зв'язку і в курсі всіх новин, які відбуваються у ваших друзів у соціальній мережі« Мій світ ».
2
Після установки програми приступите до пошуку друзів і додайте їх в свої контакти. Для зручності можете розмістити їх в спеціальні групи: колеги, друзі, рідні та т.п.
3
Потім в анкетні дані користувачів введіть номера стільникових телефонів друзів, яким ви збираєтеся відправляти повідомлення. Причому, внісши необхідні дані раз, ви зможете користуватися ними в подальшому.
4
Щоб додати телефон контакту, досить знайти потрібного користувача, клікнути на нього мишкою і відкрити робоче вікно. Вибравши в ньому відповідний пункт, можна зробити дзвінок по телефону або зробити відеодзвінок, а також зазирнути в «мир» користувача, відправити йому різноманітні файли і виконати ще ряд інших операцій.
5
Для відправки СМС-собщения через «Майл-агент» виберіть одного, відкрийте діалогове вікно і перейдіть до розділу «SMS». Для додавання телефону користувача до відповідного рядка внесіть номер його стільникового. Виконавши перераховані вище дії, ви в будь-який момент зможете відправляти короткі повідомлення друзям, що не витрачаючись при цьому на оплату мобільного зв'язку.
6
Напишіть текст, максимальний обсяг якого не повинен перевищувати 112 символів, виберіть номер телефону і натисніть «Відправити». Протягом декількох секунд повідомлення надійде на телефон вашого друга, який зможе дізнатися відправника на адресу вашої електронної пошти.
7
Якщо необхідний абонент не користується сервісами «Мій світ» і «Агент. Майл.ру », ви все одно зможете відправити йому повідомлення за допомогою інтернету. Для цього просто внесіть його номер телефону, скориставшись функцією «Додати контакт».
8
Клікнувши на дану посилання, ви перейдете на наступну сторінку, де в нижньому рядку потрібно буде вибрати опцію «Додати контакт для дзвінків і SMS». Заповніть спеціальну форму анкети, вказавши в ній ім'я користувача, що надалі значно полегшить пошук потрібного контакту, і його телефони.
9
Зверніть увагу, що сервіс «Майл- агента» дозволяє включити в список три номера абонента - основний і два додаткових. Телефон записуйте в форматі +7 ХХХХХХХХХХ, де після знака «+» вказується код країни, код міста (оператора) і безпосередньо сам номер. Внесіть необхідні зміни та натисніть кнопку «Додати».