Як поміняти вигляд в Опері.

Програма Opera представляє собою один з популярних браузерів - програм-навігаторів для роботи в інтернеті. Вона дозволяє змінювати зовнішній вид згідно з бажаннями користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма Opera.
Інструкція
1
Запустіть програму Opera. Перейдіть в меню «Інструменти», виберіть опцію «Налаштування». У вкладці «Додатково» виберіть опцію «Шрифти». Тут можна встановити шрифти, які використовуються для відображення окремих елементів зовнішнього вид а програми. Наприклад, виділіть пункт «Меню браузера", клацніть по кнопці «Обзор», виберіть потрібний шрифт і його розмір, щоб змінити зовнішній вид «Опери».
2
Змініть тему оформлення зовнішнього вид а «Опери». Для цього перейдіть в меню «Інструменти», виберіть опцію «Подання». Далі перейдіть у вкладку «Шпалери». Встановіть перемикач у пункті «Пошук малюнків» і виберіть потрібну тему. Їх можна сортувати за популярністю, дату випуску.
3
Клацніть по кнопці Download, щоб завантажити та встановити тему оформлення «Опери». Після цього перезапустіть програму і виберіть у меню «Шпалери» завантажену тему, для цього встановіть перемикач біля пункту «Встановлені малюнки" і клацніть по потрібній темі.
4
Перейдіть по посиланню http://malinor.ru/brauzers/opera/, щоб скачати теми для оформлення програми «Опера». Завантажте вподобану тему на комп'ютер і встановіть її. Вибрати схему оформлення можна аналогічно кроку 2. Також теми можна знайти на сайті http://super-portal.net/download/raznoe/39957-novye-temy-dlya-opera-187-shtuk-10-rus-eng.html, і http://www.oformi.net/opera/.
5
Додайте вид Жети у вікно програми. Віджет являє собою додаткову програму, яка доповнює зовнішній вид браузера і виконує різноманітні корисні функції. Щоб додати вид жет в «Оперу», перейдіть в меню «Віджети».
6
Клацніть по кнопці «Додати». Ви будете перенаправлені на сайт, де необхідно вибрати потрібне вам додаток. Вони розділені за категоріями: дата і час, новини, веб-розробка, і так далі. Виберіть вподобаний вид жет і клацніть Launch. Тоді він буде доданий в програму. Таким чином, ви можете доповнити і поміняти зовнішній вид програми «Опера».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aoick_9Ax6s