Як подивитися версію Symbian.

Як і в комп'ютери, в смартфони і комунікатори встановлюються операційні системи різних версій. Її необхідно знати для вибору додатків, оскільки в разі несочетанія вони працюватимуть некоректно.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте ваш браузер і вставте в рядок адреси наступне посилання: http://coolsmart.ru/article/1998-kak-uznat-versiyu-symbian-nokia.html. На цій сторінці є весь список мобільних пристроїв Nokia, відсортованих за версіями операційної системи. Оскільки Nokia на початку 2011 року зупинила випуск мобільних пристроїв на платформі Symbian, інформацію навіть про самих останніх моделях з даною операційною системою можна переглянути на подібних сайтах.
2
Зайдіть в панель управління мобільним пристроєм, щоб переглянути відомості про систему в тому випадку, якщо вашого телефону немає в списку. Знайдіть в меню пункт відомостей про систему. Також він може міститися в офісних додатках або настройках. Тут все залежить від моделі телефону і версії операційної системи.
3
Перегляньте документацію, яка зазвичай йде в комплекті при продажі мобільних пристроїв. В розділі програмного забезпечення зазвичай міститься необхідна інформація про операційну систему, встановленої на ваш смартфон. Також незайвим буде відвідати офіційний сайт підтримки продуктів Nokia, знайшовши в списку саме вашу модель телефону. Перегляньте специфікацію, в якій описані докладно всі параметри пристрою, в тому числі й інформація про версії встановленої операційної системи.
4
Скористайтеся установкою додаткових утиліт для перегляду системних даних мобільного пристрою. Відкрийте сайт, який містить різні утиліти для оптимізації роботи смартфонів, виберіть будь-яке java-java-додаток, перевірте його на віруси і скопіюйте на флеш-карту або пам'ять телефону за допомогою USB-кабелю або Bluetooth-з'єднання.
5
Виконайте інсталяцію і перегляньте версію операційної системи в додатку. Зверніть увагу, що подібні програми не повинні запитувати при установці дозволу виклику.
Корисна порада
Зберігайте інструкції до ваших мобільним пристроям.