Як побудувати собачу будку.

Ви маєте свій заміський будинок або дачну ділянку, тоді саме час подбати про придбання собаки, яка буде охороняти ваше житло і двір від непрошених гостей. Але перш за все, виберіть місце, де житиме пес. Для цього подбайте про будівництво буди, яка повинна бути споруджена з дотриманням деяких простих правил.
Вам знадобиться
  • - Вагонка,
  • - статева шпунтована дошка,
  • - брус,
  • - декоративні рейки,
  • - жолобник.
Інструкція
1
Розрахуйте габарити майбутньої будки, виходячи від розмірів пса і тих температурних умов, в яких і буде експлуатуватися конура. Запам'ятайте, що внутрішній простір будови буде дуже складно прогріти, якщо воно досить велике. Увійшовши в конуру , собака повинна мати можливість розвернутися і вільно влягтися. Для будівництва будиночка для собаки виберіть екологічно чисті і натуральні матеріали. Найкращий будматеріал для цього - дерева хвойних порід, краще просто не знайти.
2
Пол зробіть подвійним теплим. Для цього візьміть два бруска 40х40, вони повинні бути рівні за розмірами ширині будки. Прикріпіть на них статеву дошку і переверніть. По кутах встановіть і закріпіть чотири бруса, розмір яких повинен становити 100х100, довжиною рівній висоті буди. Залиште запас 45 міліметрів. Встановіть два бруска там, де надалі буде лаз (вхід).
3
Встановіть проміжні стійки, рівні висоті буди, надалі до них буде кріпитися дах. Тепер приступите в обшивці дерев'яною вагонкою, зовні каркаса. Для цього використовуйте оцинковані цвяхи з невеликими капелюшками. Приділіть особливу увагу вертикальності стійок.
4
Стеля повинен бути знімним. Це потрібно для того, щоб вам було зручно проводити прибирання буди, обробляючи спеціальними складами від паразитів. Для виготовлення теплого стелі використовуйте брус, розміром 40х40. Сколотите з бруса периметр і нашейте його на відповідний за розміром лист фанери.
5
Виготовлену конструкцію утеплите за допомогою мінеральної вати, пінопласту або пергаміну. Зверху на утеплення прикріпіть другий лист фанери. Для того щоб було зручно знімати дах, зробіть на ній невеликі ручки з двох сторін. Обробіть дерев'яну вагонку спеціальним складом, який охоронить її від загнивання і вогню.
6
Закріпіть до днища буди руберойд за допомогою степлера і прибийте до дна два бруса (100х50). Це зробить конуру більш теплою і забезпечить хорошу вентиляцію. По кутах і знизу будки прибийте жолобник. Зробіть обрамлення лазу і поріжок.
Корисна порада
Собачу будку поставте на невеликий височини, щоб під час дощів вода не затікала в конуру.