Як лікувати обмороження щік.

Безперечно, що прогулянки на свіжому повітрі дуже корисні як для дорослих, так і для дітей. Рожеві щічки після вулиці говорять про нормальному кровообігу. Але гуляючи або йдучи на роботу в морозний день при сильному холодному вітрі, є ризик обморозити щоки .
Інструкція
1
Якщо ще на вулиці ви відчули дискомфорт і біль, то ні в якому разі не тріть щоки жорсткими предметами для розігріву. Потріть рукавичкою або шарфом і біжіть до найближчого теплого приміщення.
2
Поторкайте щоки після вулиці: обмороження болять, відчувається печіння, є деяке ущільнення. Це від холоду лопнули капіляри. Відразу прийміть заходи. Запущене обмороження призведе до серйозних наслідків. Випийте гаряче питво (по-можливості).
3
Дайте щоках трохи нагрітися, помасажуйте злегка, щоб відновити потік крові, а потім змажте антисептичним або будь-яким пом'якшувальною кремом. Проробляйте це кілька днів до повного припинення лущення.
4
Можливо у вас дуже чутлива шкіра або алергія на холод. У цьому випадку, завжди перед виходом на вулицю змащуйте щоки захисним кремом, жирним маслом.
5
У випадку дуже тривалого перебування на морозі ви можете отримати більш важку ступінь обмороження з появою водянистих бульбашок. Ні в якому разі не колупайте їх. Негайно зверніться до медичного закладу для запобігання попадання інфекції.
6
Носіть в цей період теплоизолирующую накладку або пов'язку. Біль на щоках буде нудяться, тому приймайте анальгетики.
7
Щоб уникнути обмороження не виходьте на вулицю в сильний мороз без особливої потреби. Якщо ж є гостра необхідність, стежте, щоб щоки були захищені шарфом або кремом.
8
Ідіть по вулиці швидко, інтенсивно розмахуючи руками. Робота тілом дасть необхідну енергію і тепло.
9
Слідкуйте, щоб дитина, гуляючи на вулиці, кожні 20 хвилин заходив у тепле приміщення. Якщо є вітер, то краще закрити йому щоки шарфом.
10
Перед виходом на вулицю при холодній погоді не вживайте спиртні напої. Це призведе до втрати відчуття навколишнього середовища. Згодом ваш організм втратить контроль над теплообміном (алкоголь дає ілюзію тепла).