Як лікувати рану на губі. Як лікувати в домашніх умовах герпес на губі.

Причин виникнення рани на губах може бути кілька: поява герпесу; рана, отримана в результаті механічної дії (рвана рана, розрив); систематична сухість і тріщини; гнійні рани. Лікування для кожного виду ран своє.
Інструкція
1
У першу чергу зверніться до лікаря для з'ясування причини виникнення рани. Якщо у вас діагностували герпес, придбайте відповідну мазь. Народна медицина радить мазати рану зубною пастою (краще на ніч) для прискорення загоєння.
2
Пройдіть повне обстеження на наявність вірусу. Герпес знаходиться в крові і може наступного разу вразити будь-яку ділянку слизової. Пропийте курс противірусних препаратів.
3
Але вивести вірус з організму навряд чи вийде. Приймайте препарати, що підвищують імунітет. Будь-яке переохолодження може спровокувати виникнення застуди, на тлі якої знову з'явиться герпес.
4
Дуже часто рана на губі виникає в результаті опіку або укусу. Посипте рану содою для усунення печіння, потім змастіть антисептичними мазями.
5
Після відвідин стоматолога може з'явитися розрив куточків рота. Для якнайшвидшого загоєння скористайтеся протигерпесний маззю. Наберіться терпіння, такі рани заживають довго через свого місцеположення.
6
рвані рану спочатку промийте антисептичним розчином (перекисом водню, марганцівкою), так як губи легко інфікуються. Зупиніть кров. Це не складе труднощів (крім випадків гемофілії), на губах немає великих кровоносних судин.
7
На губах рани заживають швидко і легко. Але якщо рана велика, зверніться до травмпункту. Можливо, потрібно накладення швів. У рідкісних випадках потрібне втручання пластичного хірурга.
8
При постійних тріщинах на губах пийте вітаміни А, Е; їжте продукти, що містять їх. Систематично змащуйте сухі губи пом'якшуючими мазями, бальзамами, медом (народний рецепт). Жінкам слід користуватися зволожуючою помадою.
9
Якщо вирішили зробити пірсинг губи, зверніться до фахівця. Від процедури, зробленої самостійно, можуть з'явитися гнійні рани.
Зверніть увагу
герпесу можна заразитися через поцілунки, повітряно-крапельним шляхом, через загальну чашку або немиті руки. А після потрапляння вірус залишається в нервових сплетеннях хребта на все життя. Як лікувати герпес. При зараженні вірусом герпесу з'являється характерна для застуди біль, ломота в тілі і підвищення температури. А на зараженому ділянці збільшуються лімфатичні вузли. А ось лихоманка на губі - це вже завершальний етап зараження.
Корисна порада
Проти герпесу на губах можна застосувати цілий ряд засобів, у тому числі і народних. Часом потрібно випускати газ з пляшечки. Після 5-7 днів, коли сік перебродить, його можна тривало використовувати, зберігаючи в прохолодному місці. Герпес можна лікувати відразу, щойно віджатим соком, змащуючи вогнища кілька разів на день. Сік чистотілу застосовується також при багатьох захворюваннях носоглотки, при хворобах і пошкодженнях шкіри, при внутрішніх хворобах.