Як лікувати рану на нозі.

Існує безліч видів ушкоджень тканини на ногах. Довге носіння тісного взуття або жорстких елементів одягу призводить до розтирання шкіри (з'являються мозолі). Механічний вплив залишає на шкірі синці і садна, які доставляють масу неприємностей, особливо жінкам. Одні ушкодження краще усувати за допомогою професіонала, для інших достатньо застосувати народний рецепт.
Інструкція
1
Мозолі виникають в результаті носіння жорсткого взуття неправильного розміру. Частіше утворюються пухирі з рідиною. Не пробивайте його, можете занести інфекцію. Якщо все ж стався розрив, обробіть мозоль дезінфікуючим розчином. Накладіть пластир.
2
Спробуйте народні методи лікування мозолів, такі як рідке масло (частіше рослинне), інші жирні суміші, в тому числі з прополісом. Змащуйте мозолі кілька днів до повного їх зникнення.
3
В результаті систематичного тертя може утворитися жорстка мозоль. Можете звернутися до майстра педикюру, можете видалити її самостійно. Розм'якшите мозоль гарячими ваннами або примочками нашатирного спирту. Видаліть за допомогою пемзи.
4
Причиною виникнення мозолі може стати грибок. Зверніться до лікаря для постановки правильного діагнозу. Приймайте препарати, строго дотримуючи рекомендації фахівця.
5
Гематоми (синці) на ногах змастіть маззю на основі бадягі. Вона має активним розсмоктуючим впливом. Іноді під гематомою знаходиться невелике ущільнення. Робіть йодну сітку. При тривалої пухлини зверніться до лікаря.
6
Садна (особливо глибокі) спочатку добре промийте кип'яченою водою з милом, антисептичними розчинами (перекисом водню, розчином марганцю), обробіть зеленкою або йодом і по необхідності накладіть пов'язку. Так як це поверхневе пошкодження шкіри, додаткових заходів не потрібно, садна швидко і легко заживуть.
7
Народним засобом для швидкого загоєння саден є подорожник. Зірвіть кілька листочків біля польової дороги, промийте їх проточною водою, прикладіть до рани один листочок і притисніть. Через кожні 5 хвилин міняйте листочки кілька разів. Подорожник володіє зупиняють кров і антисептичну дію.