Як подолати душевний біль.

У житті людини бувають моменти, коли йому нестерпно важко. Про такі ситуації говорять коротко і ємко: «Душа болить!» Причини можуть бути самими різними: смерть близької людини, безглузда сварка з одним, розрив з коханою, навалилися негаразди, невдачі. Навіть сильна, вольова людина може надломитися від таких неприємностей. Йому все здається в чорному кольорі, скрізь увижається один лише негатив. Тут недовго і до душевної хвороби! Таку ситуацію треба обов'язково виправляти. Як же подолати душевну біль ?
Інструкція
1
З давніх пір відома стара мудра приказка: «Час лікує!» Дійсно, навіть нестерпно сильна біль втрати згодом притупляється. Часом треба зціпити зуби, перетерпіти перший, найважчий, період, і душевна біль поступово почне стихати.
2
Хоча це дуже важко, покличте на допомогу холодну логіку. Скажіть собі: «Те, що сталося - вже сталося. Від того, що я буду рвати на собі волосся, сходити з розуму, нічого не зміниться ». Це справедливо навіть у тому випадку, якщо трапилося непоправне (наприклад, помер близька людина). Тут може добре допомогти таке навіювання: «Адже він любив мене, він був би дуже засмучений, побачивши, як я страждаю і вбивати!»
3
Якщо ж мова йде про поправною ситуації - сварка, розрив відносин, особисті неприємності і т.д. - Тоді тим більше вдамося до самонавіювання, завзято переконуючи себе: «Душевна біль , страждання, муки мені тільки заважають! Краще подумаю, як повернути кохану (помиритися з другом, вирішити проблеми на роботі і т.д.) »
4
Постарайтеся зрозуміти, що ваша сумна ситуація аж ніяк не унікальна! У житті часто-густо поряд зі світлим, радісним є і сумне, негативне. І смерть, на жаль, невід'ємна сторона життя. Згадайте: багато ваші родичі, друзі, знайомі, товариші по службі втрачали близьких, переживали серйозні проблеми. Але ж знайшли в собі сили не впасти духом, здолали свою душевну біль ! А чим ви гірші?
5
Намагайтеся якомога частіше, де завгодно, отримувати позитивні емоції! Це вам зараз абсолютно необхідно. Дивіться гумористичні телепередачі, ходите на виставки, спортивні заходи, в театри, на дружні вечірки. Не замикайтеся в чотирьох стінах, не збирайте в душі негатив.
6
Повторюйте собі: життя продовжується, і на зміну душевного болю прийде радість. Знайдіть цікаве хобі, захоплення, по можливості, змініть обстановку, рушайте в закордонне турне.