Як побудувати гармонійні стосунки.

Людина унікальний і неповторний, те ж саме можна сказати про будь-якій парі. Немає і не може бути універсальних, всім підходящих рецептів щасливих, гармонійних стосунків між чоловіком і жінкою. Те, що здається цілком розумним і природним одній парі, може здатися дивним іншій парі, а третю просто шокує.
Інструкція
1
не пригнічує свого партнера, навіть якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті. Не дарма кажуть: «Шлюб - це мистецтво компромісу». Терпляче вислухайте його аргументи, і постарайтеся переконливо і чітко пояснити, чому ваш варіант вирішення проблеми вигідніше. Відповідно, поступайтеся партнеру, якщо самі відчуває і розумієте, що він краще розбирається в тому чи іншому питанні.
2
Пам'ятайте, що будь-якій людині необхідно особистий простір. Ось парадокс: при спілкуванні зі сторонніми людьми собі зазвичай не дозволяють навіть малої частки тієї фамільярності (на межі безцеремонності), яку вважають цілком доречною, спілкуючись з коханою людиною. Наприклад, без попиту прочитати адресований йому смс. А адже нетактовність ще ніколи і нікого не прикрашала. Якщо ви дійсно любите людину - будьте ласкаві поважати його почуття і права.
3
Не забувайте, що чоловіки і жінки через корінних відмінностей у фізіології та психології, по-різному реагують на один і той же! Що зовсім не свідчить про черствість, байдужість, відсутність любові і т.д. Якщо чоловік дуже стримано відреагував на новину, яка позбавила спокою жінку і змусила її пролити ріки сліз, він зовсім не байдужа скотина! Точно так само, як і жінка не нервова істеричка! Просто вони по-різному влаштовані. Без розуміння цього простого факту про гармонію в відносинах можна навіть не мріяти.
4
Визнавайте за партнером право на захоплення, навіть якщо вам вони здаються дивними і безглуздими. Багатьох жінок чомусь дуже дратує рибалка, на яку чоловік вибирається не так вже й часто. Але ж чоловіка може точно так само (якщо не сильніше) дратувати жінчине рукоділля: сидить, розумієш, годинами в кутку, вважаючи петлі або орудуючи голкою, і ні на що не реагує! Однак він якось мириться з її захопленням.
5
Прийміть за істину: до тих пір, поки захоплення чоловіка або дружини не почали наносити реального, відчутного збитку сімейному бюджету, до них слід ставитися з повагою. Зрештою, можуть у коханої людини бути маленькі слабкості?
6
Дуже важливе правило: вмійте вчасно зупинитися! Будь-яка пара, навіть сама любляча, часом свариться. Від цього не застрахований ніхто. Але не переходите на особистості, не згадуйте рідню з обох сторін. Потім помиритися буде набагато важче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IKTUhl9gRlk