Як намалювати йде людини. Як малювати туфлі олівцем.

Малювати предмет у русі трохи складніше, ніж статичного. Для цього потрібні мінімальні знання з анатомії, вміння передати частини тіла в проекції та рух. Малюнок йде людини - один з простих малюнків людини в русі.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, простий олівець, гумка, кольорові олівці чи акварель за бажанням.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. Таке розташування більше підходить для рухомого людини . За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Для початку проведіть олівцем лінію, що нагадує знак питання. Таким чином, ви позначите тулуб і ліву, ближню до нас, ногу. Ширина «знаку питання» - це товщина тіла людини . Визначтеся вже на цьому етапі, кого ви будете малювати - чоловіка, жінку, дитину.
2
На вершині «знаку питання» намалюйте невеликий овал, що нагадує яйце - це буде голова йде людини . Домалюйте ще одну лінію лівої ноги. Зобразіть двома лініями праву, чи не видиму нам, ногу. Зверніть увагу на лінію ніг, вона дугоподібні. І вся фігура людини при русі нахилена злегка вперед.
3
Тепер можете одягнути свого людини , на малюнку він одягнений у піджак. Ліва рука зігнута в лікті і засунута в кишеню, права «визирає» з-за живота. Намітьте, де закінчуються у вашого людини брюки і позначте черевики. З цієї «заготовки» ви можете створити людини будь-якої професії і віку шляхом доопрацювання характерних для нього деталей.
4
Намалюйте людині особа (на даному малюнку це чоловік у віці), зачіску або головний убір. Намалюйте на піджаку гудзики, комір, кишені (за бажанням). Домалюйте праву руку, яка тримає тростину. Прямою лінією позначте тростину, надалі можете її пропрацювати більше точней. Намалюйте черевики, оформлення яких ви можете продумати так само самостійно. Зітріть ластиком невидимі і допоміжні лінії. Малюнок, вірніше, начерк людини готовий. Якщо хочете, то можете опрацювати його в кольорі. Для легкого малюнка більше підійдуть кольорові олівці або акварель. Після роботи приберіть своє робоче місце.
Корисна порада
Вчитися малювати людини в русі кращого всього з натури, коли позує завмирає в якійсь певній позі на час.