Як навчитися чечітці. навчання танцю чечітка.

Танець ніг має кілька назв: «чечітка», «степ», «джага». Харизматичний, вільний, ритмічний. Хоча його рухи здаються немудрими, танець досить складний. Щоб його освоїти, потрібно багато зусиль, Але результат приємно вас здивує.
Вам знадобиться
  • Туфлі
Інструкція
1
Знайдіть викладача. Сьогодні є багато варіантів навчатися танцям. Можна звернутися до приватного викладачу. Знайти його можна як на сайтах репетиторів, так і через оголошення. Індивідуальне навчання прискорює процес вашого навчання. У мережі можна знайти і спеціалізовану школу степ-танцю, яких, звичайно не так багато, як танців живота, але все ж вони є.
2
Вчіться самостійно. Дивіться навчальні відео і багаторазово повторюйте руху за професіоналами. Дивіться кіно, такі як «Чикаго», ходите на змагання. Але самостійність краще чергувати з навчанням у «профі», так як він вчасно поправить всі ваші помилки і недоліки. Практикуйтеся довго і старанно, будь-яку справу вимагає багато сил.
3
Купуйте необхідну екіпіровку. А саме туфлі з особливими металевими набойками на п'ятах і шкарпетках. Пол для чечітки теж повинен бути спеціального покриття. Старі туфлі можуть коштувати і 100 рублів.
4
заучувати базові кроки. Їх 4. Крок «brush» - удар п'ятою, а потім носком. Крок «flap» - удар п'ятою однієї ноги, а потім носком інший. І так по черзі. Рухи повинні бути легкими і не сильними. Крок «ball-change» - удар ступень правої ноги, а потім носком лівої. І так послідовно чергувати. Крок «shuffle» - схожий на другий крок, але танцюрист в цей час робить невеликий нахил вперед. Відточуйте руху, поки вони не будуть виконуватися з легкістю. Зауважте, що чечітники танцюють невимушено і з видимою простотою. Тренуйтеся.
5
Зверніть свою увагу на інститути. Якщо виберіть хореографічний факультет, то степ, і не тільки він, увійде в обов'язкову дисципліну. Також танець викладають, наприклад, на естрадному відділенні ГІТІСу. Але заради навчання одному тільки танцю, це надто великі старанності. Зате, це відмінний спосіб поєднати приємне з корисним.