Як прибрати родимки.

Родимки можуть бути як прикрасою, так і докучаючої неприємністю в залежності від того, наскільки вони великі, де вони розташовані і заважають вони вашої життєдіяльності. В деяких випадках родимки потрібно видаляти - наприклад, коли вони постійно травмуються і піддаються шкідливому впливу, а значить - підвищують ризик виникнення меланоми.
Інструкція
1
Головне, що потрібно запам'ятати - не можна видаляти родимки без погодження з лікарем, і тим більше не можна робити цього самостійно. Видалити родимку кваліфіковано і безпечно вам можуть тільки в медичному кабінете.Процедур з видалення родимих плям декілька - ви можете вибрати найбільш підходящу.
2
Одним із давніх способів видалення є хірургічне видалення. Сьогодні висічення практично не використовується через свою хворобливість і складності для пацієнта. Більш щадним методом ліквідації родимок є електрокоагуляція, в процесі якої родимка піддається впливу струму і знищується, а також лазерне видалення неглибоко залягають родимих плям.
3
Популярним методом видалення родимок є кріодеструкція - вплив рідкого азоту, який застосовується найчастіше для виступаючих родимок.
4
Після того, як ваша родимка буде видалена будь-який з процедур, тканина родимки відправлять на гістологічний аналіз для виключення ризику появи ракових клітин.
5
Після видалення родимки потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря - не відвідувати солярії і не перебувати деякий час на яскравому сонці, берегти місце операції від ультрафіолетового випромінювання, а також берегти місце колишньої родимки від фізичних ушкоджень до повного його загоєння.
6
Якщо ви хочете освітлити родимку, переконайтеся, що вона не є злоякісною, і спробуйте народний засіб - звичайний вазелін, змащуючи яким родимку, ви поступово її освітлити, і вона зникне.
7
Також до родимці можна прикладати компрес із лляного масла і меду, або натирати її ананасовим соком.