Що таке електронна пошта. Як прочитати пошту що.

Віднедавна для багатьох користувачів персональних комп'ютерів стала доступною електронна пошта як засіб обміну повідомленнями. В неї закладені основи звичної для всіх пошти, а саме: написання тексту листа, його відправлення та одержання адресатом. Правда, тепер це можна зробити набагато швидше, не виходячи з-за робочого столу.
Інструкція
1
Великим плюсом електронної пошти є оперативність дій, тобто відправлені листи доходять за лічені секунди. Варто відзначити, що при відправці великої кількості запрошень саме електронний "голуб" зробить це набагато швидше, причому із звітом про виконану роботу.
2
Для відправки електронних повідомлень необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення, наприклад, Microsoft Outlook Express, The Bat! і т.д., або використовувати свій електронний ящик допомогою web-інтерфейсу - в цьому випадку вам знадобиться інтернет-браузер.
3
Потім вам слід зареєструватися на сайті одного з існуючих поштових серверів. Зробіть вибір між Mail.ru, Gmail.com і «Яндекс» - це найбільш популярні на сьогоднішній день сервіси по роботі з електронною поштою. Отримавши логін і пароль ви можете увійти в інтерфейс управління своїм акаунтом, тобто приступити до написання листів.
4
Як приклад буде використаний сервіс Gmail. Натисніть кнопку «Написати листа» (назва кнопок для інших сервісів може бути іншим). У вікні, необхідно заповнити три порожніх поля. В поле «Кому» вкажіть адресат листи, формат якого буде наступним «Логин@сайт.ру». Якщо ви відправляєте лист на електронну адресу сервісу Gmail, значення «сайт.ру» зміниться на gmail.com. Для відправки листа декільком адресатам натисніть посилання «Додати копію».
5
Тема листа пишеться в наступному порожньому полі «Тема листа». Варто відзначити, що дане поле рекомендується заповнювати в будь-якому випадку - це додає вашій вісточці інформативність. Лист без теми може легко потрапити в папку «Спам» у адресата (рекламні та інші повідомлення).
6
Текст повідомлення вводиться останнім порожнє поле. Також ви можете скопіювати в це поле текст з будь-якого документа, скориставшись зв'язкою «копіювати-вставити» (Ctrl + C і Ctrl + V). Натисніть посилання «Прикріпити файл», щоб відправити разом листом вкладення будь-якого типу. Для відправки декількох документів таким чином, рекомендується спочатку їх упакувати в архів, використавши безкоштовну програму 7Zip.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p7m1NqaeVTc