Що таке драйвери.

Практично кожен користувач персонального комп'ютера чув про таке поняття як драйвери . Однак далеко не кожен з них насправді має поняття про те, що ж вони насправді з себе представляють.
Інструкція
1
Слово «драйвер» прийшло в російську мову з англійської (driver). Драйвером називається спеціальна програма, яка дозволяє якого-небудь пристрою повноцінно функціонувати в операційній системі. Причому пристрій це може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. По суті, драйвер можна представити у вигляді ланки, яка пов'язує пристрій з операційною системою.
2
Як правило, до складу операційної системи входить певний набір драйверів. Він дозволяє функціонувати основним апаратним компонентам, які потрібні для роботи самої операційної системи. Наприклад, це драйвери для роботи жорстких дисків.
3
Але для роботи багатьох пристроїв потрібна установка додаткових драйверів. Наприклад, для принтера або відеокарти. Як правило, в цьому випадку драйвери поставляються в комплекті з пристроєм і розташовані на спеціальному компакт-диску. Щоб встановити такий драйвер, необхідно вставити диск у привід комп'ютера, дочекатися його завантаження, після чого вибрати пункт «Встановити». Щоб зміни вступили в силу, зазвичай потрібне перезавантаження комп'ютера.
4
Не завжди наявні на компакт-диску драйвери підходять для роботи пристрою в операційній системі. Це може бути пов'язано з помилкою розробників, застарілою версією пристрою, операційною системою. У цьому випадку необхідно здійснити пошук драйвера на веб-сайті виробника пристрою. Як правило, в каталозі з моделями пристроїв або в розділі технічної підтримки користувачів можна завантажити необхідні файли.
5
За своїм типом драйвери діляться на дві категорії: користувацького рівня та рівня ядра. Перші надають інтерфейс між драйверами рівня ядра та програмою. До них, наприклад, відносяться драйвери принтерів. Робота друге здійснюється на рівні ядра. По суті, вони мають практично необмеженими можливостями. До них, наприклад, відносяться драйвери файлової системи.
Зверніть увагу
Програми, які дозволяють складовим комп'ютера правильно взаємодіяти один з одним і всі разом призводити до бажаного результату. Приклад - драйвер звукової плати - якщо він не правильний або його немає - комп мовчати буде аки партизан. Не потрібні драйвера ..
Корисна порада
Що таке драйвери. Розберемося, що таке драйвер. Слово прийшло до нас з англійської мови і дослівно означає ВОДІЙ, людина керуючий автомобілем. Драйвери. Що це і навіщо потрібні Установка драйвера. Якщо ви купуєте нову мишу, клавіатуру або флешку, то, швидше за все, операційна система їх визначить правильно і стане з ними працювати практично відразу.