Що таке творчість.

У творчого процесу може бути безліч різновидів, однак він завжди базується на свободі особистості творця. Під свободою тут мається на увазі оригінальність і незалежність точки зору індивідуума на навколишній світ в процесі його перетворення.
Інструкція
1
Візьміть словник естетики і ознайомтеся з поняттям « творчість ». З'ясуйте, як і ким трактувався творчий процес в різні епохи. Визначте, які основні стадії творчого процесу можуть бути виділені. Зазвичай це: - підготовчий період (період інтелектуальної готовності); - виникнення передумов і причин до виявлення проблеми, яка потребує вирішення; - виявлення проблеми; - зародження ідеї; - формування передумов і причин до формулювання задачі; - формулювання завдання; - пошук рішення; - вибір оптимального рішення з усіх можливих; - створення схеми, заснованої на вирішенні; - технічне оформлення і закріплення знайденого рішення.
2
Проблема, яка може бути вирішена за допомогою творчого акту, повинна бути актуальною, інакше пошуки її рішення можуть затягнутися на довгі роки і так і не привести до скільки-небудь значимого результату. З іншого боку, рішення має бути логічно обґрунтованим, навіть якщо прийшов, як здалося творцеві, спонтанно.
3
Творча людина не може бути дилетантом за визначенням, так як тільки усвідомлені і прийняті індивідуумом професійні знання можуть стати базою для творчості. Саме для того щоб вирватися з полону стереотипних і вже засвоєних знань, людина може займатися творчість м. А коли невідомо, що саме вимагає перетворення і яким чином це поліпшити, творчий акт не має сенсу.
4
Не посилайтеся на відсутність натхнення, якщо не в силах створити що-небудь вартісне. Натхнення - це та ж здатність до виявлення проблеми і вибір вірного напряму для її вирішення - не більше того. Краще займіться професійною освітою в обраній галузі. Недарма художники вчаться не менше 10-14 років. Не слухайте заперечень щодо того, що творчими особистостями народжуються, а не стають. Тільки щоденна і планомірна робота може допомогти розвинути талант.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GYEQNxaLLPw