Як змінити ніс.

Невдоволення формою свого носа - поширена серед дівчат і жінок проблема, але вона зовсім не означає, що треба йти до пластичного хірурга. Використовуючи хитрощі і прийоми в підборі правильної зачіски і макіяжу, ви без хірургічного втручання зможете візуально змінити форму носа і приховати його недоліки.
Інструкція
1
Ключовий елемент вашого обличчя, від якого залежить візуальне сприйняття інших його частин - це брови. Акуратний вигин брів середньої товщини врівноважить риси вашого обличчя і згладить враження від занадто великого носа.
2
Також великий ніс можна зробити менше, якщо акцентувати увагу на очах - оформите красиві помітні брови, зробіть яскравий і глибокий макіяж очей, що збільшує візуально їх форму.
3
Губна помада, що збільшує обсяг губ, також може зменшити розмір вашого носа.
4
Якщо у вас занадто великий ніс - робіть об'ємні стрижки і пишні зачіски. Найкраще мати волосся середньої довжини, але якщо у вас коротка стрижка - акцентуйте обсяг на потилиці, щоб відвернути увагу від розмірів носа і підкреслити достоїнства пишних волосся.
5
Згладити розмір і форму носа допомагає відсутність чубчика і зачіска, зачесане назад - коротка коса або навпаки рівна і пишна «французька» чубчик зменшить розмір особи за рахунок приховування чола, а значить, візуально збільшить ваш ніс. Якщо ви дуже хочете мати зачіску із чубчиком, вибирайте найбільш рідкісний і короткий варіант, або зачісувати чубок набік.
6
Для корекції форми носа використовуйте в макіяжі тональні засоби трьох різних відтінків - природного кольору вашої шкіри, трохи більше темного і трохи більше світлого. Наносите більш світлий відтінок на спинку і перенісся носа, а темніший - на крила і бічні частини носа.
7
Розтушовуйте кордону між відтінками за допомогою вологого спонжа.Грамотний макіяж допоможе змістити акцент з носа на інші частини обличчя, а також затемнити крила носа, виділивши його середню частину, і тим самим, зменшивши.