Як набити тату. набивати тату Який ручкою.

Одним із способів вираження внутрішнього світу, думок, бажань або приналежності до якої-небудь групи або простого прикрашення є татуювання. Якщо ви вирішили зробити собі тату, причому не тимчасове, а постійне - гарненько подумайте над тим, який саме малюнок і куди будете наколювати.
Вам знадобиться
  • - трансферна папір
  • - бритва
  • - кульковий дезодорант
  • - вазелін
  • - машинка для татуирования з голками
  • - ковпачки з фарбою
  • - а перекис водню або спирт
  • - одноразові рукавички
Інструкція
1
Щоб ескіз не вийшов на вашому тілі кривим або непропорційним, купите спеціальну трансферну папір. Підготуйте необхідні інструменти: бритву, кульковий дезодорант, вазелін, машинка для татуирования з голками, ковпачки з фарбою, а також стерилизующие засоби (перекис водню або спирт). Роботу виконуйте в одноразових рукавичках.
2
Використовуйте продезінфіковані інструменти. До початку роботи за татуювання промийте голки та тримачі в спирті протягом 2 годин, потім помістіть інструменти на 1,5 години в духовку, попередньо розігріту до температури 180 градусів.
3
Ретельно виголіть ділянку шкіри, на якому збираєтеся нанести тату. Обробіть шкіру розчином перекису або спирту.
4
Переведіть обраний малюнок на трансферну папір.
5
За допомогою кулькового дезодоранту переведіть ескіз з паперу на тіло методом копірки і почекайте повного вбирання.
6
Змастіть малюнок на шкірі по контуру вазеліном щоб уникнути розмазування країв.
7
Виставте на машинці 12-15 вольт. Довжину голки підберіть виходячи з вашого типу шкіри. Голка не повинна заходити глибоко під шкіру - фарба розтечеться і малюнок буде нечітким.
8
Пройдіть по контуру малюнка. Використовуйте тільки уривчасті, точкові руху. Чи не борозните шкіру. Частіше наносите вазелін для пом'якшення шкіри, меншого роздратування і запобігання від розтікання фарби заучасткамі контура. Витирайте зайву фарбу.
9
Після того як ви закінчили роботу по обведення контурів вашого малюнка, змийте вазелін мильним розчином і промокніть рушником. Обов'язково обробіть пораненному ділянки (титрування) шкіри антисептичним засобом на зразок крему «Рятувальник». Він достатньою жирний, щоб пом'якшити шкіру, а також в ньому містяться необхідні для якнайшвидшого загоєння рани речовини. Забинтуйте ділянку з малюнком.
10
Зачекайте два дні, перш ніж приступити до подальшого нанесення тату.
11
Через дві доби приступаємо до затушёвке. Знову продезінфікуйте інструменти і ділянка шкіри. Використовуйте вазелін для пом'якшення та зменшення подразнення. Тепер візьміть НЕ 1-3, а від 5 до 17 голок. Виставте на машинці 8-10 вольт і вже по всьому ескізу нанесіть фарбу, все тими ж точковими рухами. Намагайтеся не залишати просвітів.
12
Після затушёвкі, знову обробіть рану «Рятувальником» або будь-яким іншим пом'якшувальною кремом і накладіть пов'язку до загоєння.
Зверніть увагу
Набивати татуювання в домашніх умовах ви можете тільки в тому випадку, якщо пройшли відповідні курси з татуажу і маєте сертифікат майстра татуажу. В іншому випадку зверніться до майстра в салон, домашні експерименти небезпечні і можуть призвести до незворотних наслідків.