Як відновити генератор.

Питання про можливість відновлення агрегатів автомобіля важливий для багатьох автолюбителів. Сьогодні поширена практика повернення до життя рульових рейок, розподільних валів, бензонасосів і інших деталей. У більшості випадків мова йде про повторне використання основних вузлів і деталей з використанням заміни окремих зношених частин. Чи можливе відновлення автомобільного генератора , або цей агрегат підлягає безумовній заміні?
Інструкція
1
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні необхідними виробничими потужностями, використовуйте технологію «відтворення». При такому способі відновлення повторно використовується лише корпус агрегату, якщо він не має механічних пошкоджень. Проводиться очищення корпусу генератора , в який вставляються нові комплектуючі. Подібна технологія відновлення застосовується на промислових підприємствах і в умовах кустарного ремонту важко здійсненна.
2
В умовах невеликих спеціалізованих виробництв і автомайстерень застосуєте спосіб відновлення генератора , іменований rebuilt. Він включає в себе ручну розбирання агрегату і якісне очищення корпусу. Потім зробіть діагностику комплектуючих. Завідомо несправні деталі генератора замініть на нові. Старі працездатні деталі очистіть і використовуйте повторно.
3
За відсутності необхідного технологічного устаткування зробіть спрощене відновлення генератора , фактично представляє із себе повноцінний ремонт. Корпус генератора не береться під при цьому ретельній обробці, досить очистити його металевою щіткою і покрити, наприклад, «сріблянкою». Замість згорілих деталей встановіть нові або вживані, але працездатні. Безумовною заміні підлягають інтенсивно зношуються деталі (підшипники і т.д.).
4
При відсутності можливості придбати нові комплектуючі обмежтеся використанням в восстанавливаемом генераторі справних деталей з інших агрегатів. Фактично йдеться про збірку одного генератора з двох-трьох несправних. При такому поверхневому ремонті в крайньому випадку допустимо використання вузлів, взятих від різних виробників. Головна вимога - відповідність технічних параметрів характеристикам вихідного генератора . Такий вид відновлення найбільш економічний, але є тимчасовим заходом.