Як завести замерзлий двигун.

З приходом холодів ранковий запуск замерзлого двигуна стає великою проблемою для автовласників. Ця проблема зазвичай призводить до втрати часу, через яку весь день може піти нанівець. Тому кожен власник машини повинен знати декілька простих способів пуску непрогрітого двигуна.
Вам знадобиться
  • - керівництво з експлуатації;
  • - технічний паспорт;
  • - акумулятор;
  • - трос;
  • - дроти з крокодильчиками ;
  • - присадки і аерозолі
Інструкція
1
Вивчіть технічний паспорт та керівництво з експлуатації. Там ви обов'язково знайдете кілька порад по холодному пуску вашого автомобіля. У цих документах мають бути вказані рекомендовані хімічні речовини, які значно спростять включення замерзлого двигуна.
2
Сядьте в машину. Вставте ключ в замок запалювання. Поверніть його в друге положення, тобто увімкніть живлення. Не поспішайте заводити машину. Увімкніть на хвилину аварійну сигналізацію або ближнє світло фар. Це дозволить замерзлому акумулятора трохи прогрітися. Однак не варто довго сидіти з включеними фарами, так як це може призвести до швидкої розрядки. Якщо у вас авто з механічною коробкою передач, то максимально вичавіть зчеплення і спробуйте завести авто. Не тримайте ключ запалювання в третьому положенні більше п'яти секунд. Інакше ви спалите котушку запалювання. Після того, як автомобіль завівся, плавно відпустіть педаль зчеплення. Ні в якому разі не відпускайте її різко! Якщо педаль зчеплення буде відпущена занадто швидко, то двигун може стихнути.
3
Знайдіть заведений автомобіль і попросіть "прикурити" від нього вашу машину. Найкраще для цього використовувати машину тієї ж марки, що і у вас. Однак слід зазначити, що для більшості сучасних автомобілів з великою кількістю електроніки на борту такий спосіб може стати згубним. Бортовий комп'ютер не завжди витримує великий стрибок температури. Подгоните донора до вашої машини. Заглушите його двигун . З'єднайте проводами однойменні клеми обох акумуляторів. Звідти донора і дайте йому трохи попрацювати. Потім заглушите і порпобуте завести двигун своєї машини.
4
Використовуйте спеціальні хімічні речовини, які значно спрощують процедуру холодного пуску. Це можуть бути аерозолі, які впорскуються у впускний повітряний тракт, або присадки, які додаються в бензин. Намагайтеся використовувати тільки ті кошти, які рекомендовані виробником або дилером. Також можна спробувати завести машину за допомогою буксирування. Цей спосіб застосовується тільки для авто з механічною коробкою передач. Увімкніть третю передачу і пробуйте завести машину під час буксирування.
5
Зберігайте вдома або в теплому гаражі запасному акумулятор. З його допомогою ви легко зможете завести свого залізного коня навіть у найлютіший мороз. Також уникнути проблем допоможе періодична діагностика машини. Якщо ви хочете уникнути проблем з пуском машини в холодний час і завжди сідати в теплий салон, то встановіть на ваш автомобіль систему Вебасто. Вона постійно буде підтримувати задану температуру. Однак у неї є і мінус - збільшується потребелніе бензину.