Як приготувати джем в хлібопічці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Любителі солоденького обов'язково прийдуть в захват від тієї можливості, яку здатні подарувати їм сучасні хлібопічки. Виявляється, в цих пристроях можна не тільки спекти смачну і хрустку пшеничну сайку або цибульний батончик, але і приготувати джем . Причому для цього не знадобиться довго стояти біля плити, помішуючи вируючу жижу з ягід і цукру. Розумна техніка все зробить за вас. Ягідний або фруктовий джем сьогодні - це так просто.
Вам знадобиться
    • ягоди або фрукти - близько 500 г,
    • цукор - 150 г,
    • лимонний сік - 1 столова ложка.
Інструкція
1
Щоб приготувати джем в хлібопічці, вам знадобиться зовсім небагато часу (близько півтора годин) і мінімальний набір продуктів. Візьміть ягоди або фрукти по вашому розсуду. Справа в тому, що в цьому побутовому влаштуванні можна приготувати як ягідний, так і фруктовий джем , залежно від ваших смакових уподобань, наявності певного інгредієнта в холодильнику і сезону року. Ретельно вимийте використовувані ягоди або фрукти і позбавте їх від хвостиків і кісточок.
2
Потім у справу йде вже сама хлібопічка. Встановіть пристрій на рівну поверхню, надіньте мішалку на шпиндель форми. Переконайтеся, що остання «села» правильно, щільно.
3
Покладіть в форму підготовлені ягоди або фрукти, цукор і лимонний сік. Потрясіть форму для того, щоб продукти трохи перемішалися.
4
Вставте форму в хлібопекарню. Остання повинна розташуватися рівно, вертикально, стійко. Потім закрийте кришку і встановіть відповідну програму на панелі управління пристроєм. Сміливо тисніть «Пуск» і вирушайте у своїх справах. Через годину з невеликим хлібопічка звуковим сигналом сповістить вас, що встигла приготувати джем , і ви можете покуштувати його.
Зверніть увагу
Приготувати джем в хлібопічці можна лише в тій моделі, яка оснащена відповідним режимом. При відсутності оного краще не експериментувати. Це загрожує поломкою вашого обладнання.
Корисна порада
Не старайтесь покласти в форму хлібопічки більшу кількість ягід, ніж те, що зазначено в рецепті, доданому до вашої моделі пристрою. Таким чином ви навряд чи отримаєте ягідний або фруктовий джем в більшому обсязі. Швидше за все, лише зіпсуєте продукти.